Windows Update Downloader Windows Update Downloader 1.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Update Downloader to prosta i bezpłatna aplikacja przeznaczona do lepszego zarządzania aktualizacjami systemów z rodziny Microsoft Windows. Za jej pośrednictwem użytkownik szybko przeskanuje swój system w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach, a następnie bez wysiłku je załata, ściągając odpowiednie paczki z aktualizacjami.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, jak ważną kwestią jest przeprowadzanie aktualizacji systemu operacyjnego. Posiadanie aktualnych wydań łatek bezpieczeństwa nie tylko zabezpiecza komputer przed atakami cyberprzestępców, pomaga chronić go przed rozmaitym złośliwym kodem, ale również korzystnie wpływa na wydajność sprzętu. Nowe aktualizacje potrafią więc nie tylko uchronić nasz przed zagrożeniem, ale także rozwiązać część problemów ze sprzętem.

Windows Update Downloader nie wymaga instalacji, zaś po jego uruchomieniu pozostaje tylko włączyć funkcję skanu i poczekać kilka minut na zakończenie działania programu. Po odczekaniu na rezultaty, program zaprezentuje wyniki swojej pracy oraz możliwość ściągnięcia wybranych aktualizacji. Przedstawiona lista zawiera nazwę łatki, datę jej wydania oraz rozmiar, zaś najechanie i zaznaczenie konkretnej pozycji umożliwia zapoznanie się z bardziej dokładnym opisem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy,prosty w obsłudze,nie wymaga instalacji w systemie,pojedynczy plik wykonywalny
Brak języka polskiego
ocena użytkownika
11.08.2015 16:44 • Recenzja do wersji 1.1.1

Wyszukuje sprawnie brakujące aktualizacje. Stosunkowo krótkie skanowanie.W razie wystąpienia błędów w Windows Update potrafi naprawić pobieranie aktualizacji.Czytelny wynik skanowania.Gdy zawodzą tzw. Fixity lubTweakingi Windows Repair potrafi naprawić skutecznie WU.Intuicyjny i nowoczesny interfejs.Polecam.

Darmowa aplikacja,prosta w obsłudze,jako pojedynczy plik wykonywalny nie wymagąjąca instalacji w systemie,wyszukuje sprawnie brakujące aktualizacje
Brak.
ocena użytkownika
06.08.2015 19:21 • Recenzja do wersji 1.1.1

W razie wystąpienia błędów w Windows Update /WU/ skuteczniejsza od tzw.Fix-itów czy Tweaking.com. Windows Repair.Intuicyjny i nowoczesny interfejs.Stosunkowo krótki czas wyszukiwania.Czytelny wynik skanowania.Przykład:http://prntscr.com/81l11p