reklama

Windows Vista Service Pack 2 RC Escrow dla testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Okazało się, że nie trzeba było czekać aż do lutego na wydanie nowej kompilacji Service Packa 2 dla systemu Windows Vista i Windows Server 2008 - beta-testerzy właśnie otrzymali dostęp do wersji oznaczonej jako Release Candidate Escrow noszącej numer 6002.16659.

Nowa wersja SP2 dostępna jest do pobrania w witrynie Connect pod warunkiem uczestnictwa w technicznym programie beta. Microsoft udostępnił jak zwykle dwie metody pobrania dodatku - poprzez Windows Update lub za pomocą autonomicznego instalatora dla wszystkich obsługiwanych języków. Są również obrazy instalacyjne systemów z już zintegrowanym dodatkiem SP2 w kilku podstawowych językach.

Co tak naprawdę oznacza RC Escrow? Mówiąc dość kolokwialnie, jest to prawdopodobnie wersja kandydująca do wersji kandydującej (Release Candidate). Dopisek Escrow oznacza bowiem, że kod jest już "zamrożony" i jeśli nie zostaną wykryte poważne błędy, dana wersja osiągnie właściwy status - w tym wypadku Release Candidate. Tak jak informowaliśmy wcześniej, oczekujemy wydania SP2 RC w marcu, a finalnej wersji w drugim kwartale tego roku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama