r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Service Pack 2 RC Escrow dla testerów

Strona główna Aktualności

Okazało się, że nie trzeba było czekać aż do lutego na wydanie nowej kompilacji Service Packa 2 dla systemu Windows Vista i Windows Server 2008 - beta-testerzy właśnie otrzymali dostęp do wersji oznaczonej jako Release Candidate Escrow noszącej numer 6002.16659.

Nowa wersja SP2 dostępna jest do pobrania w witrynie Connect pod warunkiem uczestnictwa w technicznym programie beta. Microsoft udostępnił jak zwykle dwie metody pobrania dodatku - poprzez Windows Update lub za pomocą autonomicznego instalatora dla wszystkich obsługiwanych języków. Są również obrazy instalacyjne systemów z już zintegrowanym dodatkiem SP2 w kilku podstawowych językach.

Co tak naprawdę oznacza RC Escrow? Mówiąc dość kolokwialnie, jest to prawdopodobnie wersja kandydująca do wersji kandydującej (Release Candidate). Dopisek Escrow oznacza bowiem, że kod jest już "zamrożony" i jeśli nie zostaną wykryte poważne błędy, dana wersja osiągnie właściwy status - w tym wypadku Release Candidate. Tak jak informowaliśmy wcześniej, oczekujemy wydania SP2 RC w marcu, a finalnej wersji w drugim kwartale tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.