r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows XP na Macu oficjalnie!

Strona główna Aktualności

Firma Apple poinformowała o wprowadzeniu oficjalnej obsługi systemów Windows na komputerach typu Mac. Specjalnie do tego celu wydana została pierwsza publiczna wersja beta Boot Camp - oficjalnego narzędzia Apple do uruchomienia Windows XP na Macu opartym o procesor Intela. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli przy starcie komputera wybrać pomiędzy Mac OS a Windows XP.

Apple nie planuje wsparcia ani sprzedaży Maców z Windows, ale wielu klientów deklaruje zainteresowanie w kwestii uruchomienia tego systemu na naszych opartych o architekturę Intela komputerach - powiedział Philip Schiller z firmy Apple. Microsoft odpowiada: Cieszymy się, że klienci Apple wykazują chęć pracy z systemem Windows XP na komputerach typu Mac, a także że sam Apple im to umożliwia. Póki co producent Windows nie składa jednak jeszcze deklaracji, czy i w ogóle w tym kontekście powstanie oficjalne wsparcie dla Windows Vista.

Przypomnijmy, że przed ogłoszeniem dostępności oficjalnego narzędzia Boot Camp społeczność miłośników komputerów Mac zorganizowała konkurs, gdzie zadaniem uczestników było opracowanie działającej metody uruchomienia Windows XP na Macu z procesorem Intel. Konkurs ten, jak pisaliśmy w marcu, zakończył się sukcesem. Być może to skłoniło Apple do wydania oficjalnego narzędzia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.