r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce Service Pack 2c dla Windows XP

Strona główna Aktualności

Microsoft przygotowuje się do ponownego wydania dodatku Servie Pack 2 dla systemu Windows XP. Dodatek ten zostanie wydany we wrześniu i będzie oznaczony literą C. Wbrew pozorom jednak nie wniesie żadnych nowości funkcjonalnych ani nawet żadnych poprawek. Po co zatem wydawać SP2c?

Powód wytłumaczyli autorzy bloga dla System Builderów hostowanego przez TechNet Blogs. Posiadacze statusu System Builder to firmy, które preinstalują oprogramowanie na nowych komputerach i to właśnie dla nich (i tylko dla nich) przeznaczony jest dodatek. Poprzez jego wydanie Microsoft dostarcza po prostu na rynek nowych kluczy produktu do Windows XP, których powoli zaczyna już brakować, a biorąc pod uwagę przedłużone wsparcie techniczne i dostepność na rynku do 2009 roku - mogłoby ich wkrótce całkowicie zabraknąć.

Cała sprawa dotyczy tylko systemu Windows XP w wersji Professional i ma marginalne, jeśli w ogóle, znaczenie dla klientów. Ważne jest to natomiast dla sprzedawców komputerów z systemem - kiedy będą oni preinstalować system z dodatkiem SP2c, powinni pamiętać o wydaniu klientowi klucza produktu przeznaczonego właśnie dla tej wersji. W przeciwnym wypadku użytkownik końcowy nie będzie w stanie aktywować systemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.