r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce ostatnia beta .NET 4 i Visual Studio 2010

Strona główna Aktualności

Microsoft jeszcze dzisiaj udostępni subskrybentom MSDN wersję Beta 2 środowiska programistycznego Visual Studio 2010 oraz platformy .NET Framework 4.0. Już 22 października planowane jest publiczne udostępnienie plików do pobrania.

Beta 2 prawdopodobnie będzie już ostatnią przedpremierową wersją tej rodziny rozwiązań. Wydanie finalnej wersji planowane jest już bardzo konkretnie - na 22 marca przyszłego roku. Beta 2 oczywiście nie wnosi praktycznie żadnych nowych funkcji, programiści Microsoftu skupili się teraz na poprawianiu błędów i poprawie wydajności oraz jakości produktów.

Przy okazji komunikatu o wersji Beta 2 pojawiły się informacje o edycjach (SKU) i cenach dla Visual Studio 2010. Okazuje się, że Microsoft ogranicza liczbę edycji produktu do trzech - Professional (orientacyjna cena to 799 dolarów bez MSDN i 1199 dolarów z subskrypcją), Premium (5469 dolarów) oraz Ultimate (11,924 dolarów). Wersja Ultimate zawierać będzie wszystkie funkcje znane obecnie z pakietu Team System, a wszystkie edycje poza najtańszą Professional standardowo sprzedawane będą z subskrypcją MSDN. Subskrybenci będą otrzymywać za darmo prawo użytkowania Visual Studio Team Foundation Server 2010, określoną liczbę godzin obliczeniowych na platformie Windows Azure i do 40 godzin szkoleń on-line rocznie. Warto także wspomnieć, że każdy aktywny subskrybent MSDN na poziomie Premium w momencie premiery Visual Studio 2010 zostanie automatycznie przeniesiony do wyższej edycji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.