WolframAlpha WolframAlpha 1.4.16.2020081301

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

WolframAlpha najprościej nazwać wyszukiwarką, która odpowiada na pytania sformułowane w języku naturalnym. Dzięki swojej specyfice doskonale sprawdza się przy rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Aplikacja WolframAlpha zapewnia nam lepszy dostęp do strony z poziomu naszych urządzeń mobilnych. Kluczową część ekranu stanowi okno wyszukiwania. Poza językiem matematycznym, obsługuje ona zapytania w języku angielskim. Wsparcie dla języka naturalnego oznacza, że nasze pytania możemy formułować w naturalny sposób. Jeżeli chcemy się dowiedzieć jaki kraj w europie ma najmniejszy przyrost naturalny, wystarczy zadać to pytanie.

O wiele bardziej uniwersalnym zastosowaniem dla WolframAlpha jest wsparcie języka matematycznego. Wystarczy odpowiednio zapisać równianie, zapytać o funkcje itp. by otrzymać dokładne rozwiązanie, opisy i wykresy. Aplikacja dysponuje swoją własną klawiaturą, która pomaga wprowadzać równania matematyczne.

Niestety WolframAlpha na urządzenia mobilne jest aplikacją płatną. Jego cena to około 10 zł. Nie dysponuje darmową wersją testową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!