Wondershare DVD Creator 5.0.0.20

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare DVD Creator to nieskomplikowane i kierowane raczej do użytkowników domowych narzędzie, pozwalające tworzyć efektowne pokazy slajdów ze zdjęć oraz różnego rodzaju materiałów audio/wideo.

Program ten obsługuje niemalże wszystkie najpopularniejsze formaty plików graficznych, wideo oraz ścieżek dźwiękowych. Po zaimportowaniu do projektu wszystkich materiałów użytkownik posiada możliwość łatwej i wygodnej edycji poszczególnych aspektów tworzonego pokazu slajdów. Oferowane przez aplikację funkcje pozwalają na nakładanie na zdjęcia tekstu, ustalanie efektów przejść czy też wzbogacanie prezentacji o podkład dźwiękowy. Wszystkie wprowadzane zmiany widoczne są na podglądzie w czasie rzeczywistym. Użytkownik w dowolnym momencie może również podejrzeć efekt końcowy w zintegrowanym emulatorze odtwarzacza DVD.

W obrębie pojedynczego projektu tworzyć możemy wiele nowych pokazów slajdów. Do naszej dyspozycji oddano zestaw w pełni konfigurowalnych szablonów menu, w których użytkownik może m.in. ustalać pozycję i rozmiar poszczególnych elementów. Gotowy projekt zapisany może być jako obraz ISO na dysku lub bezpośrednio z poziomu narzędzia wypalony na płytę DVD (D5 lub D9). Wondershare DVD Creator wspiera standard PAL i NTSC.

Wśród wspieranych formatów plików znajdziemy materiały wideo w jakości SD (AVI, MP4, MPG, MPEG, 3GP, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV), HD (MTS, M2TS(AVCHD H.264), TS(MPEG-2), HD MKV(H.264, MPEG-2 HD), HD WMV(VC-1), HD MOV(H.264, MPEG-4) oraz grafikę (BMP, JPEG, PNG, TIFF, GIF).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #6 03.09.2016 23:23

Znalazłem na YouTube adres licencyjny i kod oraz adres gdzie można pobrać. Skorzystałem z tego i pobrałem a następnie zainstalowałem wpisując dane. Zacząłem robić video i kiedy doszedłem do nagrywania to pasek tworzenia video nie doszedł do 100% a program zniknął z pulpitu. Oczywiście płyta DVD-R nie nagrana . Zamiast nagrywać na płytę ( ustawienie " burn to disc " to zapisało się jako mpg w folderze z moimi filmami .Być może jak pobiorę stąd i zainstaluję , to wtedy otrzymam kod , tym bardziej , że mam konto w Wondershare mając kiedyś inny program od Nich. Mam Win7 64bites.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.09.2016 23:29
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 01.08.2016 22:11

@darek719: A mi jakoś nie przypadł do gustu.

darek719   42 #4 03.11.2015 23:20

dobry i przejrzysty program do pokazu slajdów.

Autor edytował komentarz.
grzechoo1   1 #3 27.07.2015 10:43

Moim zdaniem niestety porażka. Szczególnie, że program wysypuje się przy kompilowaniu płyty. Niemiła niespodzianka po poświęceniu kilku godzin na tworzenie projektu.
Tworzenie projektu to też niemały wyczyn. Najbardziej mnie boli brak możliwości pracy na "pustym" templejcie.

memnon   8 #2 13.05.2014 17:55

Wondershare DVD Creator v3.0 za darmo dzisiaj : http://giveaway.glarysoft.com/ .