Wondershare DVD Slideshow Builder Free 6.0.2

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare DVD Slideshow Builder Free to program, z pomocą którego szybko i łatwo stworzymy z naszych zdjęć film, a następnie zapiszemy go do formatu kompatybilnego z telefonem komórkowym lub stacjonarnym odtwarzaczem DVD.

Program jest doskonałą alternatywą dla systemowego Windows Movie Makera. Umożliwia tworzenie ciekawych filmików i pokazów slajdów ze zdjęć wykonanych podczas wakacyjnego wyjazdu, rodzinnej uroczystości itp. Poza podstawową funkcjonalnością, pozwalającą na składanie w jedną całość zbioru fotografii, nakładania na nie efektów przejść i filtrów, wzbogacania klipartami oraz ścieżką dźwiękową, Wondershare DVD Slideshow Builder Free oferuje także zestaw dodatkowych narzędzi. Z ich pomocą bardzo łatwo dokonamy podstawowej edycji zdjęć, tj. obrócimy o zadany kąt, przytniemy, nałożymy proste efekty i tekst, a także zbudujemy menu dla płyty DVD i zapiszemy cały projekt do postaci struktury płyty DVD-Video, która po wypalaniu na nośniku umożliwi jego oglądnięcie na domowym odtwarzaczu.

Jedną z głównych zalet Wondershare DVD Slideshow Buildera Free stawiających go ponad Windows Movie Makerem jest liczba gotowych szablonów, efektów i filtrów, z których użytkownik może skorzystać w dowolnym momencie, a także duża prostota obsługi oraz przyjazny i przemyślany interfejs graficzny. Praca z programem odbywa się za pośrednictwem 3 zakładek: Organize, Personalize i Create, na których kolejno dodajemy zdjęcia, dostosowujemy przejścia oraz efekty, a następnie tworzymy menu dla projektu i zapisujemy go do postaci pliku kompatybilnego z telefonem komórkowym, przenośnym urządzeniem multimedialnym, konsolą do gier lub stacjonarnym odtwarzaczem DVD.

Wondershare DVD Slideshow Builder Free obsługuje większość najpopularniejszych wejściowych formatów graficznych (BMP, JPEG, JPG, PNG, TIF, TIFF i GIF) oraz dźwiękowych (MP3, WAV, WMA, AAC, AC3, APE i OGG), umożliwiając eksport gotowego projektu do plików MP4, AVI, WMV, 3GP, 3GPP, MPEG-1/2 (w systemie PAL, NTSC, SECAM), VOB, FLV, F4V, SWF, ASF, MOV, M4V, MKV i DV. Wersja płatna pozwala także wczytywać pliki wideo. Dodatkowo umożliwia ona korzystanie z większej liczby efektów i szablonów, przechwytywanie obrazu bezpośrednio z kamery, zapisywanie filmików w rozdzielczościach HD, a także ich eksport do formatów zgodnych z urządzeniami iPod, iPhone i iPad.

Uwaga!

  1. Na stronie producenta znaleźć można przykładowe filmiki stworzone za pomocą programu i prezentujące jego możliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!