Wondershare Fantashow 3.1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Fantashow to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia filmów z wakacji, imprez rodzinnych i innych chwil z naszego życia, które chcielibyśmy uwiecznić w formie wideo.

Tworzenie filmu w programie Wondershare Fantashow odbywa się w trzech prostych krokach. Najpierw wybieramy motyw tematyczny najbardziej odpowiadający wydarzeniu, które chcemy uwiecznić w formie wideo. Do dyspozycji oddano nam 16 motywów, wśród których znajdziemy m. in. tematy związane z urodzinami, walentynkami, podróżą, sportem czy rozrywką. Baza motywów jest co jakiś czas aktualizowana, a powiadomienia o dostępności kolejnych tematów wizualnych wyświetlają się w oknie głównym programu.

Edycja filmu odbywa się za pomocą dwóch przycisków — dodaj media i dodaj napisy. W przypadku mediów możliwe jest dodawanie do linii czasu zarówno zdjęć (BMP, JPG, PNG, GIF itp.) jak i klipów wideo (MP4, FLV, AVI, 3GP, MOV itp.). Opcjonalnie użytkownik ma możliwość wstawienia własnej ścieżki dźwiękowej, która będzie odtwarzana w trakcie animacji wideo. Obsługiwanych są takie formaty audio jak MP3, AAC, AC3, M4A, MP2, WAV, RA, RAM, APE, AU, AIFF, AIF, OGG czy FLAC.

Gotowe projekty możemy zapisać w rozdzielczości SD lub HD do formatu AVI, MP4, WMV lub MOV. Wondershare Fantashow pozwala również na automatyczne utworzenie klipu i wysłanie go na nasze konto w serwisie YouTube. Dane takie jak tytuł, opis, tagi czy wybór kategorii w jakiej powinien znaleźć się nasz film możemy zdefiniować bezpośrednio w aplikacji. Dodatkowo Wondershare Fantashow umożliwia utworzenie i nagranie filmu na nośnik DVD oraz przygotowanie odpowiedniego pliku na urządzenia przenośne typu iPad, iPod i telefony jak np. iPhone, HTC, Samsung Galaxy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!