Wondershare Filmora 8.7.4.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Filmora to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i edycji materiałów wideo, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wykonywanie kolejnych operacji.

Za pomocą aplikacji przygotujemy filmy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku na rozmaite okazje. Będziemy mogli umieścić w nich animowane wiadomości tekstowe, utwory muzyczne, a także dodać liczne efekty specjalne i dodatki. Wondershare Filmora pozwala również na określenie szybkości wyświetlanego obrazu – najciekawsze momenty możemy na przykład spowolnić, by zwrócić na nie uwagę potencjalnego odbiorcy.

Wondershare Filmora charakteryzuje się nowoczesnym, intuicyjnym menu, dzięki czemu z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy. Główny ekran został podzielony na kilka części, co sprawia, że mamy bardzo łatwy dostęp do najważniejszych funkcjonalności narzędzia (osi czasu i wbudowanej biblioteki interaktywnych elementów czy też filtrów), a także możemy łatwo podejrzeć swoje dzieło.

Filmy stworzone przy wykorzystaniu Wondershare Filmora można udostępniać na wiele sposobów, zarówno w mediach społecznościowych, jak i wysyłając je posiadaczom urządzeń przenośnych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by nagrać je na płytę DVD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jaziko   7 #10 18.08.2018 15:10

@Minkowski (niezalogowany): autoreklama :(

  #9 22.05.2018 13:02

BEZNADZIEJA zapłaciłem 35 zł tylko za to że się na W,,wiałem i odzyskałem 16 kontaktów z 550 na dodatek nie można ich w NORMALNY sposób pobrać !!!!
totalnie nieintuicyjny program
NIEPOLECAM
ODRADZAM

  #8 05.05.2018 21:00

Chce zainstalować tą aplikacje by móc obrabiać filmiki na mscl. ale nie ponieważ nic nie rozumiem z waszych komentarzy ;) to nie wiem czy warto ją instalować oraz czy za efekty na tej aplikacji trzeba płacić... Czy ktoś mógłby mi podsumować czy warto to zainstalować?
Pozdrawiam
ERRor <3

  #7 17.04.2018 23:43

bardzo dobry program robie od niedawna filmiki na youtobe wczesniej czym kolwiek teraz tym i jest spore porownanie polecam w 100% ucze sie jeszcze na nim pracowac ale idzie jakos mi to calkiem mysle sprawnie https://youtu.be/oukoc4YVehU od 1:44 polecam

  #5 02.10.2017 14:03

Współczuję!!:( Miałam to samo przy Nero Video! Co za szajs... Dzięki za info

  #4 29.09.2017 21:47

@Emmers: wzruszające do łez.

WODZU   20 #3 07.06.2017 15:38

@sey (niezalogowany): "Prze kilka godzin składałam film w programie, by dopiero na końcu okazało się, że i tak nie mogę go wykorzystać za darmo"

O poziomie paliwa w aucie też dowiadujesz się dopiero wtedy, gdy zatrzyma się na autostradzie?

  #2 05.06.2017 02:24

w darmowej wersji programu na całym ekranie video pojawia się ogromne logo filmory, znak wodny. A jest on wyświetlany dopiero po wyeksportowaniu. Bardzo nieeleganckie zagranie, moim zdaniem. Prze kilka godzin składałam film w programie, by dopiero na końcu okazało się, że i tak nie mogę go wykorzystać za darmo :( Poczułam się oszykana filmora

Emmers   5 #1 17.04.2017 20:25

Program jest bardzo dobry, brakuje jedynie języka polskiego. Do wcześniejszej wersji 7.1 zrobiłem spolszczenie ale wraz z rozwojem programu zmieniły się zasoby i spolszczenie nie pasuje. Tłumaczenie każdej wersji mija się z celem. Pisanie linijka po linijce nowego tekstu trwa tygodniami i jest naprawdę ciężką pracą, za którą nie otrzymuje się grosza wynagrodzenia.