r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WordPress w Ovi Store dla Symbiana

Strona główna Aktualności

W e-sklepie Nokii pojawiła się bezpłatna aplikacja umożliwiająca edytowanie blogów WordPress.

Program WordPress for Nokia został dzisiaj wprowadzony do Ovi Store. Został stworzony przez Nokię i deweloperów WordPressa za pomocą wieloplatformowych bibliotek Qt. Zarówno program jak i kod źródłowy dostępne są za darmo. WordPress for Nokia pozwala na tworzenie nowych postów, edytowanie istniejących wpisów, zarządzanie komentarzami, a także sprawdzanie statystyk (również w formie graficznych wykresów). Aplikacja obsługuje blogi korzystające z wersji 2.7 albo nowszych WordPressa. Podczas pierwszego logowania należy podać adres bloga, swój nick, a także hasło. Aplikacja zapamięta te ustawienia, dzięki czemu nie będziemy musieli podawać ich ponownie podczas kolejnego jej uruchomienia.

W obecnej wersji WordPress for Nokia obsługuje system Symbian^3 dostępny w takich telefonach jak N97 Mini i X6. Wkrótce pojawi się także obsługa N900. Więcej na temat aplikacji można przeczytać na stronach Nokii. Udostępniono tam również zrzuty ekranu prezentujące poszczególne funkcje programu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.