Writer's Blocks Writer's Blocks 5.0.0.84

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Writer's Blocks to niezwykle przydatne narzędzie wspomagające pisanie artykułów, notatek, powieści lub innych obszernych dokumentów.

Aplikacja charakteryzuje się czytelnym interfejsem (wzorowanym na pakiecie biurowym Microsoft Office), a także możliwością szybkiego tworzenia, edytowania i redagowania tekstów lub innych ważnych dokumentów. Dodatkowo pozwala na przechowywanie różnych notatek i dokładne sprawdzanie pisowni w odpowiednim tekście.

Wrtiter`s Blocks adresowany jest nie tylko dla kreatywnych pisarzy, dziennikarzy czy publicystów, ale również dla zwykłych użytkowników bądź studentów, którzy często piszą różnego rodzaju teksty lub dokumenty do pracy bądź szkoły. Program jest unikalnym narzędziem, który pomoże przy organizacji pracy podczas tworzenia notatki lub obszernego artykułu, a także przy zbieraniu najważniejszych informacji do ich napisania.

W programie znajdziemy rozbudowany i wielofunkcyjny edytor tekstowy do pisania artykułów lub innych dokumentów, w którym możemy również dodawać i tworzyć tabele, hiperłącza, a także formatować napisany tekst. Na szczególną uwagę zasługuje również wbudowany system blokowy, który zdecydowanie przyspiesza i wspomaga organizację pracy, a także doskonale nadaje się do porządkowania struktury tworzonego pisma lub artykułu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
  • Aby testować wersją próbną aplikacji, należy po uruchomieniu programu wybrać trzecią opcję "Evaluate Writer`s Blocks".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!