r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Współtwórcy Shogo i F.E.A.R. zakładaja Blackpowder Games, szykują grę Betrayer

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Część deweloperów, dzięki którym mogliśmy zagrać w takie perełki jak Shogo: Mobile Armor Division, No One Lives Forever czy pierwszy F.E.A.R., znających się z zespołu Monolith Productions, utworzyło nowe studio — Blackpowder Games. Pracują już nad pierwszym swoim projektem, mrocznym i tajemniczym Betrayer. Będziemy musieli rozwikłać zagadkę pewnej brytyjskiej kolonii z XVII wieku. Co ciekawe, akcja ukazana zostanie przez pryzmat czerni oraz bieli, z odrobiną szkarłatnej niczym krew czerwieni.

Produkcja pojawi się na Steam Early Access 14 sierpnia, gdzie ekipa spróbuje uzbierać fundusze na realizację dosyć ciekawego, choć obawiam się zbytnio niszowego pomysłu. Producenci przyzwyczaili nas do dynamicznych gier akcji, tu tymczasem przyjdzie kryć się przed przeciwnikami w monochromatycznych krzakach, strzelać do duchów z broni z epoki (muszkiety, łuki, kusze) i rozmawiać ze zmarłymi, by dojść do tego, co stało się na należącej niegdyś do Indian ziemi oraz kim jest tytułowy zdrajca, bądź też zdrajczyni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.