r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XSplit Gamecaster 3.1.1708.2935

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XSplit Gamecaster to darmowy, bardzo łatwy w użyciu program do przechwytywania z ekranu gier i nagrywania rozgrywki lub nadawania na żywo, także z użyciem osobnego urządzenia do przechwytywania obrazu, na przykład z konsoli.

Galeria programu

XSplit Gamecaster wymaga logowania na konto XSplit. Po tym można zacząć nadawanie bezpośrednio na Twitch i YouTube. Przy przechwytywaniu gry można dodać swój głos i widok z kamerki internetowej, także z możliwością wycięcia tła (greenscreen) i wymuszania proporcji ekranu. Można też włączyć widoczność przycisków Gamecastera podczas grania. Program ma też narzędzia do robienia adnotacji, dzięki czemu można zaznaczać istotne fragmenty obrazu z gry.

Rozgrywki można streamować na Twitch lub zapisywać jako plik. Program daje możliwość ustawienia tytułu gry i pokazuje na bieżąco statystyki oglądania. Można również włączyć widok czatu i korzystać z narzędzi do moderacji rozmów.

Po połączeniu konta z Facebookiem i Twitterem można szybko udostępniać odnośniki do swoich transmisji znajomym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PitBoss   10 #2 18.02.2018 16:41

Nie testowałem go, ale śmiało polecę OBS z dodatkami :)

Zero Ghost   16 #1 17.01.2017 17:03

W wariancie darmowym program pozwala na nagrywanie w 720 P bez znaku wodnego , edytor dostępny jest dopiero po uiszczeniu opłaty .
Kiedyś używałem tego softu , jest bardzo przyjazny wręcz banalny w obsłudze . Można też włączyć wyświetlanie klatek w trakcie gry.
Jeśli chcecie się bawić za free i nagrywać filmiki w max 720 P to jest naprawdę spoko .
Całkowicie darmowy jest FF-Split http://www.ffsplit.com

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.