r   e   k   l   a   m   a
reklama

Xamarin Android Player 0.6.5

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xamarin Android Player to maszyna wirtualna, pozwalająca na uruchamianie różnych wersji Androida na komputerach z Windowsem, z możliwością podawanie się za konkretne urządzenia deweloperskie z rodziny Nexus.

Narzędzie adresowane jest głównie do twórców, którzy muszą sprawdzić działanie swoich programów na Androida na rozmaitych wersjach urządzeń obsługujących ten system operacyjny. Xamarin Android Player oferuje funkcję uruchamiania i debugowania aplikacji, a jego cechą charakterystyczną jest szybkość działania. Umożliwia również symulowanie stopnia zużycia baterii oraz funkcję lokalizowania za pomocą GPS-u.

Xamarin Android Player został zintegrowany z programami Visual Studio i Xamarin Studio oraz natywnym interfejsem Windowsa. Działa na Androidzie przy użyciu maszyny wirtualnej x86 akceleracją sprzętową oraz OpenGL.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
04.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 03.07.2016 23:23

@MarekVite (niezalogowany): To Ty nie wiesz, że Android żyje swoim życiem i trzeba być diabelnie cierpliwym:)

  #1 06.06.2016 02:17

Kto pierwszy skopie tyłki producentom sys. ANDROID ?! Obroża w formie Sklepów to finansowy idiotyzm ! Do tabletów Android, nie ma sterowników np. do MIDI. Pracujących we wszystkim sys. tylko nie Android !!!. Wirus zjadł mi cały system Androida przez sklep. Okazało się że w jądrze systemu był wpisany IP procesora, na poziomie fabryki. Załadowałem kulawy system i mam drogą odtwarzarkę . Zapłaciłem 700 zl. Nie zdążyłem zgrać sys. na pendrajwa.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic