Xamarin Android Player 0.6.5

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xamarin Android Player to maszyna wirtualna, pozwalająca na uruchamianie różnych wersji Androida na komputerach z Windowsem, z możliwością podawanie się za konkretne urządzenia deweloperskie z rodziny Nexus.

Narzędzie adresowane jest głównie do twórców, którzy muszą sprawdzić działanie swoich programów na Androida na rozmaitych wersjach urządzeń obsługujących ten system operacyjny. Xamarin Android Player oferuje funkcję uruchamiania i debugowania aplikacji, a jego cechą charakterystyczną jest szybkość działania. Umożliwia również symulowanie stopnia zużycia baterii oraz funkcję lokalizowania za pomocą GPS-u.

Xamarin Android Player został zintegrowany z programami Visual Studio i Xamarin Studio oraz natywnym interfejsem Windowsa. Działa na Androidzie przy użyciu maszyny wirtualnej x86 akceleracją sprzętową oraz OpenGL.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 03.07.2016 23:23

@MarekVite (niezalogowany): To Ty nie wiesz, że Android żyje swoim życiem i trzeba być diabelnie cierpliwym:)

  #1 06.06.2016 02:17

Kto pierwszy skopie tyłki producentom sys. ANDROID ?! Obroża w formie Sklepów to finansowy idiotyzm ! Do tabletów Android, nie ma sterowników np. do MIDI. Pracujących we wszystkim sys. tylko nie Android !!!. Wirus zjadł mi cały system Androida przez sklep. Okazało się że w jądrze systemu był wpisany IP procesora, na poziomie fabryki. Załadowałem kulawy system i mam drogą odtwarzarkę . Zapłaciłem 700 zl. Nie zdążyłem zgrać sys. na pendrajwa.