Xara Page & Layout Designer Xara Page & Layout Designer 11.2.3

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xara Page & Layout Designer to program graficzny, przeznaczony do przygotowywania różnego typu materiałów do druku i publikacji w Sieci. Można w nim przygotować projekty różnego typu, od wizytówek po kilkustronicowe broszury.

Xara Page & Layout Designer dostarcza zaawansowane narzędzia typograficzne, które pozwalają dostosować każdy aspekt tekstu do potrzeb bieżącego projektu. Program ma także wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania układu strony, łącznie z zaawansowanymi prowadnicami i przyciąganiem na różnych zasadach. Od razu do dyspozycji mamy kilkadziesiąt szablonów w różnych stylach.

Xara Page & Layout Designer nadaje się do włączenia w juz istniejący łańcuch pracy. Program obsługuje PDF/X oraz może pracować w przestrzeniach warstw CMYK, Pantone i HSV.

W programie znalazły się także podstawowe narzędzia do rysowania, które pozwolą przygotować logo lub odpowiednio ozdobić materiał grafikami.

Wersja próbna programu działa przez tydzień i nie posiada szablonów. Okres próbny można przedłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!