r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xara Photo & Graphic Designer 10.1.3.35257

Strona główna Windows Grafika Pakiety graficzne

Xara Photo & Graphic Designer to zaawansowany program graficzny, służący do obróbki i retuszu zdjęć, tworzenia i projektowania grafiki, fotomontaży, malowania cyfrowego i przygotowywania ilustracji wektorowych.

Program dobrze radzi sobie z plikami RAW z wielu aparatów fotograficznych. Narzędzia edycji obejmują kadrowanie, dopasowywanie barw, wyostrzanie z użyciem masek, usuwanie zniekształceń soczewkowych, a także podstawowe narzędzia do retuszu. Można tu usuwać niechciane obiekty ze zdjęć, poprawiać wygląd skóry, usuwać niedoskonałości i zmarszczki. Można również modyfikować kształty przez płynne formowanie.

r   e   k   l   a   m   a

Możliwości projektowania świetnie sprawdzą się przy fotomontażach, które można komponować na warstwach z różnymi trybami mieszania i scalania. Ponadto w programie można składać panorami i dowolnie łączyć elementy zdjęć z ilustracjami, teksturami i grafikami wektorowymi.

Projektowanie ilustracji wektorowych jest bardzo łatwe, dzięki obiektom typu Smart Shapes, których kształt można dowolnie modyfikować z pomocą specjalnych uchwytów. Ponadto program pozwala projektować z iluzją przestrzeni, dzięki ustawieniom perspektywy, głębi i kąta padania światła. Grafiki wektorowe można także „upłynniać” z pomocą specjalnych pędzli. Użytkownik ma oczywiście możliwość tworzenia własnych pędzli na podstawie fragmentów zdjęć i kształtów wektorowych.

Uwaga!

  • Xara Photo & Graphic Designer pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora, stworzonego przez producenta.
  • Program dostępny jest w wersji testowej i możemy go testować przez 7 dni. Istnieje możliwość przedłużenia fazy próbnej do 30 dni, jeżeli dokonamy bezpłatnej rejestracji na stronie producenta i wpiszemy w programie otrzymany numer seryjny.
  • Podczas korzystania z programu, będziemy otrzymywać specjalny komunikat z prośbą o zakupieniu licencji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 27.07.2016 23:01

@darek719: A ja zaś będę marudził, że nie polskiej lokalizacji:)

darek719   41 #1 03.11.2015 23:04

super program do obróbki cyfrowych zdjęć!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.