Xara Web Designer Premium 15.0.0.52288

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Xara Web Designer Premium to profesjonalne narzędzie do szybkiego tworzenie stron internetowych, od przygotowania strony, przez dodanie do niej skryptów i widżetów, po publikację. Producent zapewnia także możliwość hostowania strony pod własną domeną.

Program zawiera ponad 200 szablonów stron internetowych, odpowiednich dla różnych rozmiarów ekranów, a także zaawansowane narzędzia typograficzne i 600 fontów do wykorzystania. Program łączy się też z katalogiem zdjęć stockowych, które można wykorzystywać za darmo. Tworzenie strony nie wymaga znajomości języków programowania ani tajników SEO – program dostarczy gotowe elementy i zoptymalizuje strony pod kątem wyszukiwarek i różnych przeglądarek.

Xara Web Designer posiada niezbędne narzędzia do manipulowania różnymi obiektami graficznymi, a tym narzędzia do obróbki zdjęć, tworzenia animacji i efektów i osadzania multimediów na stronach. Do dyspozycji użytkowników są też widżety serwisów społecznościowych, map Google, widżety sklepów i możliwość łatwej implementacji płatności internetowych.

Strony internetowe tworzone za pomocą kreatora aplikacji są przygotowywane według wytycznych W3C i działają pod większością najpopularniejszych na rynku przeglądarek. Dodatkowo strony mogą być wyświetlane również na urządzeniach przenośnych. Dzięki wykorzystaniu HTML5 możliwe jest również osadzanie wideo na stronach.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni, a po darmowej rejestracji przez kolejne 23 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Xara Web Designer 11 Premium: praca grupowa na jaką czekali projektanci

13
21.05.2015  •  Anna Rymsza

Firma Xara wydała 11. wersję programu Web Designer, przeznaczonego do budowania stron internetowych bez kodowania. Ta wersja wprowadza kolejne modne w dzisiejszym Internecie możliwości projektowe, a także integruje się z testową usługą cloud.xara, dzięki której z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnej przeglądarki można aktualizować treść na stronach zaprojektowanych w programie Xara Web Designer 11 Premium. Przy tworzeniu stron w nowej wersji Xara Web Designera można skorzystać między innymi z „przyklejonych obiektów”. Elementy strony, jak paski nawigacyjne, odnośniki do serwisów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 03.07.2016 23:06

@x_x_y (niezalogowany): Jednak te dwa programy to całkiem inna klasa.

  #3 03.07.2014 11:19

Google Web Designer, za darmo

  #2 23.04.2014 19:44

@hummer: Da sie publikować strony bez pełnej wersji? Czy testowa wersja wygaśnie

premislauz   14 #1 10.05.2013 14:53

Program jest wspaniały, dzięki za jego dodanie:)

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy