r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox One nie został zaprojektowany do stania w pionie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jakiś już czas temu Microsoft uzmysławiał konsolowcom, że Xboksa One nie projektowano przede wszystkim po to to, aby się podobał, a w głównej mierze jego spore rozmiary mają na celu ograniczyć ewentualne problemy z przegrzewaniem. Wygląda na to, że doświadczenie wyniesione z rozwiązywania przez lata kłopotów z Xboksem 360 znajdzie odzwierciedlenie w jeszcze jednym fakcie — konsoli nie postawimy na boku, w pionie. Znaczy pewnie się tak zrobić da, ale wtedy na własną odpowiedzialność.

Sporo się swojego czasu mówiło o tym, że poprzednia konsola Microsoftu rysowała płyty i choć w większości przypadków chodziło o poruszenie sprzętem, kiedy coś z nośnika odtwarzał, albo wręcz zmianę jego pozycji, producenci dużo się w temacie nasłuchali od użytkowników. Teraz problemu nie będzie. Oficjalnie projektanci w ogóle nie brali pod uwagę, że Xbox One może robić coś innego niż grzecznie leżeć niedaleko telewizora. Badania wykazały, że tak właśnie konsole spoczywają u około 80% graczy, więc nikt nie upewniał się, iż czytnik będzie sprawnie działał także w pionie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.