Posiadacze Xboxa One bez Kinecta niedługo będą mogli dokupić kontroler ruchu

Posiadacze Xboxa One bez Kinecta niedługo będą mogli dokupić kontroler ruchu28.08.2014 13:57
Posiadacze Xboxa One bez Kinecta niedługo będą mogli dokupić kontroler ruchu

Osoby, które wcześniej zdecydowały się na zakup Xboxa w wersji bez Kinecta, nie miały dotychczas możliwości dokupienia go do posiadanej maszyny. Microsoft chce jednak zmienić ten stan rzeczy i zapowiada, że w najbliższym czasie każdy będzie mógł dokupić oddzielnie kontroler ruchu do swojej konsoli.

Xbox One: Improve Kinect gesture and voice recognition

Samodzielny Kinect trafi do sprzedaży już 7 października. Mimo, że cena konsoli bez niego jest tylko o sto dolarów niższa, planowana cena urządzenia to 150 dolarów. Razem z nim, w pakiecie, otrzymamy także grę taneczną Dance Central Spotlight, której premiera zaplanowana jest na drugiego września tego roku. Tytuł będzie dostępny w wersji cyfrowej, razem ze ścieżką dźwiękową zawierającą 10 utworów z tej produkcji.

Trochę czasu musiało minąć zanim Microsoft zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży samodzielnego kontrolera ruchu. Mimo, iż firma w swoich zapowiedziach reklamowała Kinecta jako nieodłączną część Xboxa One, obecnie jest jednak postrzegany jest on jednak raczej jako zabawka, która służy co najwyżej jako kontroler do gier tanecznych, a nie poważne urządzenie, które może służyć do grania w inne tytuły.

Wprowadzenie możliwości zakupu Xboxa bez Kinecta miało zwiększyć sprzedaż konsoli, która wyraźnie przegrywała we wszystkich statystykach ze sprzętem Sony. Nietypowy zabieg Microsoftu sprawił, że Xbox zrobił się dużo popularniejszy, a popyt na niego wzrósł ponad dwukrotnie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)