r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XenoAmp 1.135

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

XenoAmp jest nieszablonowym darmowym odtwarzaczem muzyki, który z łatwością odtworzy każdy plik muzyczny. Aplikacja nie przypomina swoim wyglądem innych programów tego typu, co z pewnością sprawia, że warto się nią zainteresować.

Galeria programu

Główną część odtwarzacza stanowi okrąg, którym steruje się muzyką. Za pomocą kilku prostych gestów możliwe jest przewinięcie utworu, zmiana głośności lub tzw. equalizera, czyli ustawień dotyczących natężenia poszczególnych tonów. XenoAmp z łatwością radzi sobie z pobieraniem słów piosenek. Autor zadbał także o obsługę protokołu sieciowego, przez który aplikacja łączy się z komputerem lub innymi urządzeniami dostępnymi w sieci domowej. Program posiada dziesiątki ustawień, które zmieniają jego wygląd lub szereg innych opcji związanych z obsługą plików audio. Dużym plusem jest bardzo zabawna lokalizacja na język polski.

XenoAmp jest zdecydowanie aplikacją, którą warto zainstalować na swoim urządzeniu. Mimo dość skomplikowanego sterowania, do którego z czasem można się przyzwyczaić. Jest to program nieszablonowy, a wśród odtwarzaczy muzycznych jest to naprawdę duża zaleta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.