Xilisoft Blu-ray Creator 2.0.4.20170209

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xilisoft Blu-ray Creator to narzędzie do konwertowania i nagrywania dysków wideo w formacie Blu-Ray, AVCHD DVD. Ale to nie jedyne opcje przygotowane przez autorów tego programu.

Za pomocą Xilisoft Blu-ray Creator utworzymy także obraz BDMV ISO i AVCHD ISO z wybranymi materiałami wideo (np. filmem z uroczystości). Twórcy zadbali o wsparcie najpopularniejszych formatów plików, dzięki czemu narzędzie świetnie radzi sobie z AVI, MP4, MKV, DV, MPEG, MOV, RM, WMV, DivX, XviD, H.264/AVC, ASF, DAT, FLV, VOB i 3GP.

Właściciele kamer wideo HD (M2TS, MTS, TS) oraz posiadacze iPhone'ów rejestrujących obrazy do formatu MOV także docenią Xilisoft Blu-ray Creator, który również pozwala na obsługę wspomnianych formatów.

Xilisoft Blu-ray Creator oferuje liczne opcje w zakresie edytowania plików wideo zapisanych w formacie Blu-ray. Użytkownik ma do dyspozycji funkcje łączenia obrazów (lub rozdzielania fragmentów danego wideo), dodawania napisów, dźwięków, znaków wodnych i efektów specjalnych.

Interfejs użytkownika programu Xilisoft Blu-ray Creator początkowo może wydawać się nieprzyjazny i mało przejrzysty – trzeba poświęcić kilkanaście minut, by przyzwyczaić się do rozmieszczenia opcji na ekranie. Z czasem będziemy w stanie docenić, że autorzy zrobili wszystko, by dostęp do poszczególnych funkcjonalności opisywanego narzędzia był na wyciągnięcie ręki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!