Xlideit Image Viewer Xlideit Image Viewer 1.0.170524 Beta

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xlideit Image Viewer to aplikacja do przeglądania zdjęć, która oferuje podstawowe rozwiązania w zakresie edycji obrazu.

Wśród najważniejszych możliwości Xlideit Image Viewer należy wymienić możliwość wyświetlania obrazów w formie slajdów (wystarcz wcisnąć spację), opcję korzystania z zoomu, obracanie, usuwanie lub kadrowanie zdjęcia, zmianę szerokości i wysokości obrazu, a także – w razie potrzeby – cofnięcie lub ponowienie wykonanej operacji. Opisywany program domyślnie działa na pełnym ekranie, ale po naciśnięciu przycisku F11 przejdziemy do trybu okienkowego.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie wszystkich plików znajdujących się w danym folderze w formie miniaturek widocznych u dołu ekranu. Dzięki temu możemy szybko otworzyć kolejne zdjęcia bez konieczności przebijania się przed kilka ekranów systemu Windows. Warto dodać, że jednym kliknięciem przycisku Enter możemy ukryć paski narzędzi.

Za pomocą Xlideit Image Viewer możemy również konwertować obrazy do innych formatów, takich jak: JPG, PNG, BMP, TIF, GIF i TGA. Program zawiera także wyszukiwarkę plików oraz umożliwia opisanie zdjęć tagami, co pozwoli na łatwiejsze odszukanie fotografii w przypadku dysponowania pokaźną biblioteką zdjęć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!