reklama

XnRetro 1.26

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XnRetro to darmowe narzędzie graficzne do stylizowania zdjęć cyfrowych przy użyciu efektów retro. Z jego pomocą stworzymy zabytkowe obrazy z ulubionych fotografii, a następnie opublikujemy je na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Aplikacja wyposażona została w zestaw kilkudziesięciu efektów kolorystycznych, świetlnych oraz ramek, z pomocą których szybko i wygodnie przekształcimy dowolne obrazy w grafikę w stylu retro. Każdy z dostępnych w XnRetro efektów jest w pełni konfiguralny i może być dostosowywany zgodnie z preferencjami użytkownika. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz ich przesłanie za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnRetro charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekty i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #3 16.05.2018 14:56

Używałam tego w wersji na Androida i pracowało poprawnie, w tej wersji też działa jak należy. Jeśli dla kogoś za mało bajeranckie, to niech poszuka dalej.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 27.07.2016 23:02

@EMMA 1 (niezalogowany): Nie ma to jak konstruktywny komentarz:) Można wiedzieć dlaczego?

Ja ten program sprawdziłem i to do czego jest zaprojektowany wykonuje prawidłowo.

  #1 11.05.2013 16:23

BADZIEWIE DO KWADRATU.

reklama