X-plore File Manager 4.24.25

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

X-plore File Manager to menedżer plików na Androida. Jego interfejs został podzielony na dwa główne ekrany, które pozwalają niezależnie przeglądać pliki na smartfonie lub karcie pamięci.

Aplikacja zapewnia wsparcie dla roota, SMB1/SMB2, Sqlite, ZIP, RAR i 7zip. Korzystać możemy również z SFTP oraz z menadżera aplikacji. Zawartość przedstawiana jest w formie przejrzystej listy z dokładnym oznaczeniem, który element należy do nadrzędnego folderu.

X-plore File Manager to także wsparcie dla popularnych dysków w chmurze. Możemy podłączyć cyberschowek Google Drive, OneDrive, Dropbox, Flickr czy chmurę Amazonu. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

możliwość integracji z chmurami, szybkość działania
nie ma
ocena użytkownika
23.07.2019 06:28 • Recenzja do wersji 4.15.00

Bardzo szybki i fajny menedżer plików na androida. Wyświetla pliki w dwóch kolumnach. Jest możliwość połączenia się z kontami w chmurach internetowych i przesyłanie plików bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Ma również funkcję udostępniania plików poprzez WIFI między różnymi urządzeniami.
Program jest bardzo konfigurowalny.
Jest to jedno z podstawowych narzędzi, jakie instaluję w pierwszej kolejności na swoich telefonach od lat. Zdecydowanie polecam.