Yale 1.17

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Yale to bezpłatne narzędzie, które prezentuje stopień wykorzystania przepustowości wszystkich adapterów sieciowych, a także pozwala śledzić informacje na temat obciążenia procesora i szybkości transmisji danych na dysku twardym.

W przypadku, gdy dysponujemy wieloma kartami sieciowymi, Yale pozwala na rozwinięcie listy posiadanych urządzeń tego typu, a następnie kliknąć na wybrane, by zapoznać się ze szczegółami dostępnymi w przejrzystej formie. Należy zaznaczyć, że dzięki temu programowi w czasie rzeczywistym otrzymujemy informacje o wykorzystaniu poszczególnych usług sieciowych i protokołów, takich jak np. HTTP czy FTP.

Yale jest dostępny w zasobniku systemowym. Wystarczy kliknąć na jego ikonę, by skorzystać z dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie działania programu do własnych upodobań (np. zmiana wyglądu interfejsu, wyłączenie automatycznych aktualizacji). Niemniej chcąc korzystać wyłącznie z podstawowych i najważniejszych funkcjonalności, nie musimy niczego konfigurować. Program jest gotowy do działania tuż po pobraniu i nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję