r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yandex.Disk

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Yandex.Disk to aplikacja kliencka dysku chmurowego firmy Yandex. Za pomocą programu można przesyłać pliki na konto w yandexowej chmurze, pobierać je i zarządzać nimi, a także przeglądać je również bez połączenia z internetem.

Galeria programu

Aplikacja jest prosta w obsłudze, ma intuicyjny interfejs wykonany zgodnie z wytycznymi Material Design. Pliki widoczne na ekranie głównym są pogrupowane w trzech kategoriach: Wszystkie, Zdjęcia oraz Dostępne offline, co ułatwia zarządzanie plikami.

W aplikacji pliki możemy grupować w folderach, kopiować je, zmieniać nazwę, pobierać na urządzenie mobilne i udostępniać je za pomocą androidowego mechanizmu dzielenia się treściami. Znajdziemy w niej również wyszukiwarkę plików, a także charakterystyczny dla Material Design duży przycisk, który służy do przesyłania plików. Pozwala on zrobić i przesłać zdjęcie, wybrać zdjęcie z pamięci urządzenia i wgrać je na Dysk Yandex, stworzyć nowy folder plików, pobrać pliki z urządzenia lub z innych aplikacji, np. Zdjęć Google. Dla osób dbających o prywatność przewidziano zaś możliwość ograniczenia dostępu do aplikacji za pomocą kodu PIN.

Podobnie jak inne aplikacje tego typu, Yandex.Disk oferuje możliwość automatycznego przesyłania zdjęć do chmury. To ustawienie domyślnie jest włączone i zezwala na transfer plików zarówno przez Wifi, jak też przez internet mobilny. W ustawieniach programu można szybko wyłączyć ten mechanizm.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.