r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

You Have to Win the game 2014.02.01

Strona główna Mac Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

You Have to Win the Game to klasyczna platformówka w starym stylu. Gra jest trudna, ale nie niemożliwa do przejścia. Domyślnie można próbować do skutku, ale są też tryby ograniczające liczbę żyć.

Galeria programu

You Have to Win The Game to platformówka z elementami eksploracji. Gracz jest zmuszony przedzierać się przez ciekawie ułożone, pomysłowe jaskinie, często wracając po własnych śladach i zbierając woreczki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. Z czasem zdobędzie wyposażenie, które nieco ułatwi zadanie.

Ciekawostką są dwa tryby graficzne gry. Można zagrać w 4-kolorowej oprawie CGA, na ekranie CRT z widoczną ramką lub włączyć bardziej nowoczesny, 16-kolorowy wygląd EGA.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

You Have to Win the Game na weekend – retroplatformówka z grafiką CGA

11
ROZRYWKA 03.09.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponuję Wam grę wcale nie łatwą, ale interesującą i cieszącą oko. You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna z bardzo pomysłową mapą, którą trzeba pokonać we wszystkie strony, często wracając po swoich śladach, by zebrać wszystkie worki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. W tej grze czasami trzeba ruszyć głową, ale większość zależy od zręczności i refleksu gracza. Trzeba przeskakiwać nad przepaściami, trafiać na platformy w odpowiednim momencie, unikać pocisków i wykonywać podobne czynności, charakterystyczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.09.2016 10:58

Naprawdę fajny klimat z tą bańką ekranu!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.