You Have to Win the game 2014.02.01

Strona główna Mac Gry Zręcznościowe
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

You Have to Win the Game to klasyczna platformówka w starym stylu. Gra jest trudna, ale nie niemożliwa do przejścia. Domyślnie można próbować do skutku, ale są też tryby ograniczające liczbę żyć.

You Have to Win The Game to platformówka z elementami eksploracji. Gracz jest zmuszony przedzierać się przez ciekawie ułożone, pomysłowe jaskinie, często wracając po własnych śladach i zbierając woreczki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. Z czasem zdobędzie wyposażenie, które nieco ułatwi zadanie.

Ciekawostką są dwa tryby graficzne gry. Można zagrać w 4-kolorowej oprawie CGA, na ekranie CRT z widoczną ramką lub włączyć bardziej nowoczesny, 16-kolorowy wygląd EGA.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

You Have to Win the Game na weekend – retroplatformówka z grafiką CGA

11
03.09.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponuję Wam grę wcale nie łatwą, ale interesującą i cieszącą oko. You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna z bardzo pomysłową mapą, którą trzeba pokonać we wszystkie strony, często wracając po swoich śladach, by zebrać wszystkie worki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. W tej grze czasami trzeba ruszyć głową, ale większość zależy od zręczności i refleksu gracza. Trzeba przeskakiwać nad przepaściami, trafiać na platformy w odpowiednim momencie, unikać pocisków i wykonywać podobne czynności, charakterystyczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.09.2016 10:58

Naprawdę fajny klimat z tą bańką ekranu!

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji