r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube Gaming

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

YouTube Gaming to odpowiedź Google'a na bardzo popularną usługę o nazwie Twitch.tv. Bazując na zasobach serwisu YouTube skupia się na jedynie na filmach i transmisjach dotyczących gier wideo.

Korzystając z YouTube Gaming możemy użyć tego samego konta, którym logujemy się na w YouTube. Dzięki naszym preferencjom i historii oglądanych filmów aplikacja zasugeruje kolejne materiały i kanały do śledzenia. Dodatkowo w programie znajdziemy podział na najpopularniejsze tytuły.

r   e   k   l   a   m   a

Możliwości aplikacji nie odbiegają od tych jakie znamy z mobilnego YouTube'a. Duży nacisk położono na transmisję prowadzone w czasie rzeczywistym. Nie zabrakło także opcji oglądania materiału w małym oknie podczas korzystania z aplikacji.

Aplikacja jak i usługa już teraz mogą być groźnym konkurentem dla Twitcha, tym bardziej że pełen pakiet możliwości oferuje za darmo. Materiały o grach dostępne na YouTubie to doskonała baza startowa, a Google dopiero rozkręca się w walce o ten rynek.

Uwaga: obecnie w Polsce najnowsza wersja aplikacji może być niedostępna przez Google Play. W tej sytuacji polecamy pobranie i zainstalowanie pliku APK bezpośrednio z naszej bazy oprogramowania. Wersje dla 32-bitowych i 64-bitowych procesorów ARM znajdziecie w zakładce Wszystkie wersje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja YouTube Gaming coraz lepszą alternatywą dla Twitch.tv

6
OPROGRAMOWANIE 28.07.2016 | Mateusz Budzeń

Platforma YouTube Gaming jest odpowiedzią na wysoką popularność Twitch.tv. Google chce nas przekonać, że YouTube to nie tylko serwis do wrzucenia filmików z gier, ale również cała platforma, pozwalająca na strumieniowanie rozgrywki na żywo. Do mobilnej aplikacji trafia sporo nowości, które mają przekonać większą grupę osób do YouTube Gaming. W końcu będziemy mogli korzystać z aplikacji w trybie poziomym. Było to wcześniej możliwe, mogliśmy tak oglądać transmisje. Jednak interfejs i tak był zablokowany wyłącznie w orientacji pionowej, co było dość niewygodne, zwłaszcza, że filmy oglądaliśmy…

Nowości w YouTube Gaming: sponsorzy i dziecinnie proste mobilne strumieniowanie

6
OPROGRAMOWANIE 15.10.2015 | Maciej Olanicki

Minęło już kilka tygodni odkąd Google zaprezentowało YouTube Gaming – przeznaczony dla miłośników gier komputerowych serwis streamingowy, który miał zepchnąć popularnego Twitcha w otchłań zapomnienia. Na razie się tak nie stało, jednak Google się nie zniechęca i opublikowało właśnie sporą aktualizację mobilnej aplikacji YouTube Gaming. Dotyczy to jednak przede wszystkim aplikacji na Androida. Najważniejsze i mające zapewne szczególne znaczenie dla graczy, którzy strumieniują swoją rozgrywkę w usłudze, będą duże usprawnienia w udostępnianiu jej z urządzeń mobilnych. W nowej wersji YouTube…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.