YouTube Kids YouTube Kids

Strona główna Android Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz program
lub zeskanuj:

YouTube Kids to odmiana aplikacji YouTube, przeznaczona dla dzieci. Po wstępnej konfiguracji przez rodziców najmłodsi mogą korzystać z zniej do oglądania dobranych specjalnie dla nich i moderowanych filmów i kanałów muzycznych, rozrywkowych i edukacyjnych.

Po uruchomieniu YouTube Kids niezbędne będzie logowanie na konto rodzica i utworzenie powiązanego z nim konta dziecka. Konto będzie dostępne na wszystkich urządzeniach, gdzie rodzic zaloguje się do YouTube Kids. W ustawieniach aplikacji można też ustawić wiek dziecka, wyłączyć wyszukiwanie i ustawić PIN rodzica. W każdej chwili można też zablokować w niej nieodpowiednie filmy ręcznie i monitorować historię oglądania. Aplikacja daje też możliwość ustawienia minutnika, jeśli chcemy ograniczyć dziecku czas oglądania. istnieje też możliwość włączenia oszczędzania danych i oglądania filmów w wysokiej jakości tylko przez WiFi.

Młody użytkownik YouTube Kids także może zabezpieczyć swoje konto PIN-em i zmienić awatar. YouTube Kids pozwala także oglądać filmy na telewizorze z całą rodziną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!