ZX Spectrum4.net 1.0.6733 Build 21270

Strona główna Windows Emulatory Inne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ZX Spectrum4.net to emulator niesamowicie popularnego ZX Spectrum, dzięki któremu może uruchomić gry dostępne wyłączenia na wspomniany komputer domowy z 1982 roku.

Za pomocą emulatora ZX Spectrum4.net na komputerze z systemem operacyjnym Windows będziemy mogli sobie przypomnieć klasyczne produkcje wydane na rozmaite modele tego urządzenia, w tym 16k, 48k, 128k, +2, i +3 (także ze stacją dyskietek). Mowa chociażby o tak znanych tytułach, jak np. Vectron, Arkanoid czy The Sentinel. Autorzy opisywanego programu zadbali o to, byśmy podczas rozgrywki mogli poczuć się tak, jak za dawnych lat, implementując odpowiednie funkcjonalności.

ZX Spectrum4.net oferuje dwie podstawowe opcje ładowania gier i programów. Zdecydowanie bardziej komfortowa okazuje się technika "przeciągnij i upuść" wykorzystywana przez emulator. Jeśli jednak chcemy uruchomić wybraną produkcję w tradycyjny sposób, możemy nacisnąć przycisk F na ekranie, by wywołać okno magnetofonu. Następnie trzeba skorzystać z przycisku U i otworzyć okno przeglądania, gdzie wybierzemy taśmę lub plik, który zamierzamy otworzyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!