r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZX Spectrum4.net 1.0.6212 Build 22150

Strona główna Windows Programowanie Emulatory
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

ZX Spectrum4.net to emulator niesamowicie popularnego ZX Spectrum, dzięki któremu może uruchomić gry dostępne wyłączenia na wspomniany komputer domowy z 1982 roku.

Galeria programu

Za pomocą emulatora ZX Spectrum4.net na komputerze z systemem operacyjnym Windows będziemy mogli sobie przypomnieć klasyczne produkcje wydane na rozmaite modele tego urządzenia, w tym 16k, 48k, 128k, +2, i +3 (także ze stacją dyskietek). Mowa chociażby o tak znanych tytułach, jak np. Vectron, Arkanoid czy The Sentinel. Autorzy opisywanego programu zadbali o to, byśmy podczas rozgrywki mogli poczuć się tak, jak za dawnych lat, implementując odpowiednie funkcjonalności.

ZX Spectrum4.net oferuje dwie podstawowe opcje ładowania gier i programów. Zdecydowanie bardziej komfortowa okazuje się technika "przeciągnij i upuść" wykorzystywana przez emulator. Jeśli jednak chcemy uruchomić wybraną produkcję w tradycyjny sposób, możemy nacisnąć przycisk F na ekranie, by wywołać okno magnetofonu. Następnie trzeba skorzystać z przycisku U i otworzyć okno przeglądania, gdzie wybierzemy taśmę lub plik, który zamierzamy otworzyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 02.01.2017 14:08

Niestety, w Win10 pada na twarz i nie działa, wyjątek leci :-(((
No i ... 10 funtów to lekka przesada.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 03.07.2016 23:09

Co by tu za dużo pisać - działa prawidłowo i tyle. Polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.