r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Za mało kluczy do Windows Vista?

Strona główna Aktualności

Testerzy spotkali się z niemałym zaskoczeniem, gdy chcieli wygenerować kolejny (każdy ma prawo do trzech) klucz do Windows Vista wersji 5342 i wyższych. Przypomnijmy, że klucz ten, dość stary już jak na dzisiejszą kompilację 5600, obowiązuje także w udostępnionej niedawno wersji Release Candidate 1. Okazało się, że w bazie Microsoft nieoczekiwanie po prostu... skończyły się klucze.

Sytuacja jest już jednak opanowana i w witrynie Connect można bez przeszkód generować nowe klucze. Żadnych problemów nie powinny odczuć także osoby niebędące testerami technicznymi, a które chciałyby taki klucz dla siebie uzyskać - jak zapowiada Microsoft, już niedługo program Customer Preview Program zostanie otwarty ponownie i będzie możliwa publiczna rejestracja, a tym samym - generowanie kluczy.

Przypominamy, że wersję RC1 każdy może pobrać bezpłatnie, jeśli już teraz posiada klucz (np. z wersji Beta 2). W przeciwnym wypadku system będzie działał tylko 14 dni - aż do obowiązkowej aktywacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.