Zapowiedź wrześniowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W najbliższy wtorek 12 września Microsoft planuje wydać trzy biuletyny zabezpieczeń. Dwa z nich określone jako ważne będą dotyczyć systemu Windows. Uaktualnienia te będą wymagać restartu komputera. Trzeci biuletyn będzie adresował lukę w pakiecie Office, a jego poziom ważności to krytyczny. Tutaj restart może, ale nie musi być wymagany.

Równocześnie Microsoft wyda dwie (na Windows Update oraz SUS) lub trzy (na Microsoft Update oraz WSUS) niezwiązane z bezpieczeństwem poprawki o wysokim priorytecie. Zaktualizowane zostanie także Narzędzie Microsoft do usuwania złośliwego oprogramowania. Tradycyjnie należy zwrócić uwagę, że nie będzie ono udostępniane poprzez SUS.

Już teraz polecamy rejestrację na amerykański webcast poświęcony wrześniowym biuletynom, który odbędzie się 13 września o godzinie 20:00 czasu polskiego.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza