Zbuduj własny przycisk-link do Messengera

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft udostępnił witrynę, w ramach której każdy posiadający konto Windows Live ID może zbudować swój własny przycisk umożliwiający dodanie go do kontaktów programu Windows Live Messenger. Przycisk taki można później umieścić w swoim podpisie do e-maili lub na blogu - kliknięcie spowoduje automatyczne dodanie właściciela do kontaktów komunikatora.

Do wyboru jest kilka kształtów, kolorów i tekstów. Na końcu wystarczy wpisać tylko adres Windows Live ID. Witryna zwraca nam kompletny kod HTML, można też skorzystać z linków, które bezpośrednio dodają przycisk do witryn Live Spaces, Facebook, MySpace czy Blogger. Jeśli przygotowane przez Microsoft wzory komuś się nie spodobają zawsze można stworzyć własną grafikę, a później podlinkować ją według wzoru: msnim:add?contact=adres@email.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji