D‑Link DCS‑4625: nowa kamera do monitoringu Vigilance

D-Link wprowadza do oferty nową kamerę do domowego monitoringu, fot. Pixabay
D-Link wprowadza do oferty nową kamerę do domowego monitoringu, fot. Pixabay
Redakcja

20.11.2019 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

D-Link wprowadza na rynek nową, 5-megapikselowa kamerę do całodobowego monitoringu. Model DCS-4625 został wyposażony w obiektyw typu "rybie oko", który pozwoli obserwować duży obszar.

Kamerę o wysokiej rozdzielczości, którą zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, wyposażono w obiektyw typu „rybie oko”, który umożliwia obserwację obszaru w 360-stopniach. Przetwornik wysokiej jakości oraz funkcja korekcji zniekształceń zapewniają rejestrację bardzo dobrej jakości wideo w każdych warunkach. Kamera idealnie sprawdzi się w całodobowym monitorowaniu dużych obszarów – biur lub obiektów przemysłowych. Automatyczne powiadomienia w połączeniu z funkcją wykrywania ruchu oraz nagrywania wideo i dźwięku zapewniają, że żadna podejrzana aktywność nie pozostanie nie zauważona.

Kamera D-Link DCS-4625 widziana z góry, fot. materiały prasowe.
Kamera D-Link DCS-4625 widziana z góry, fot. materiały prasowe.

Wsparcie najnowszych standardów H.265 High Efficiency Video Coding (HEVC) maksymalizuje przepustowość sieci. Funkcja 3DNR służąca do redukcji szumów oraz WDR poprawiają jakość wideo rejestrowanego w warunkach słabego oświetlenia, jak np. przy wejściach do budynku lub w magazynach. Natomiast wbudowane diody doświetlenia światłem IR oraz automatyczny filtr podczerwieni umożliwiają uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Dodatkowo kamera obsługuje PoE, co ułatwia montaż w odległych lokalizacjach, gdzie nie ma poprowadzonych kabli elektrycznych.

Kamera D-Link DCS-4625 widziana z boku, fot. materiały prasowe.
Kamera D-Link DCS-4625 widziana z boku, fot. materiały prasowe.

Dołączone bezpłatne oprogramowanie do zarządzania monitoringiem D-ViewCam pozwala aktywnie nadzorować monitoring w czasie rzeczywistym. Dzięki temu z jednego miejsca można zarządzać wieloma kamerami, kontrolować rejestrowane wideo oraz otrzymywać powiadomienia przez email. Dodatkowo aplikacja mobilna D-ViewCam umożliwia wygodną kontrolę monitorowanych obszarów o każdej porze dnia i nocy.

Specyfikacja techniczna kamery Vigilance typu „rybie oko”

  • 1/2.5” 5-megapikselowy progresywny przetwornik CMOS
  • Maksymalna rozdzielczość 2560 x 1920
  • Funkcja Wide Dynamic Range (WDR)
  • Wbudowane doświetlenie IR LED o zasięgu 5 metrów
  • Strumieniowanie i nagrywanie z kodekami H.265, H.264 i MJPEG
  • Wykrywanie ruchu

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)