r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zdrowe Zakupy 1.5

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

Zdrowe Zakupy to aplikacja pomagająca kupować produkty nie zawierające szkodliwych dla nas składników. Po zeskanowaniu kodu kreskowego z opakowania można przejrzeć skład, zapoznać się z opisami wymienionych substancji i ich ewentualną szkodliwością (nie wszystkie kody „E” oznaczają substancje niezdrowe).

W bazie aplikacji znajdziemy ponad 80 tysięcy różnych produktów spożywczych. Wiele z nich jest powiązanych z innymi, dzięki czemu można dobrać zdrowsze zamienniki. Użytkownik ma ponadto możliwość zgłoszenia poprawek, jeśli informacje o składzie produktu będą nieaktualne i może dodawać własne produkty.

W aplikacji Zdrowe Zakupy można ponadto oznaczyć różne składniki, jak alergeny (orzechy, laktoza, cytrusy, gluten) bądź substancje, których chcemy unikać. Użytkownik zostanie dodatkowo poinformowany o obecności w produktach spożywczych oznaczonych przez siebie składników.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Zdrowe zakupy

46
06.01.2018  •  Anna Rymsza

Dzisiejsza aplikacja dnia przyda się osobom, które po Nowym Roku planują zdrowiej się odżywiać. Zdrowe Zakupy to aplikacja pomagająca kupować produkty nie zawierające szkodliwych dla nas składników, może też zwracać uwagę na alergeny. Po zeskanowaniu kodu kreskowego z opakowania można przejrzeć skład, zapoznać się z opisami wymienionych substancji i ich ewentualną szkodliwością. Nie wszystkie kody „E” oznaczają substancje niezdrowe, a spożywanie wielu z nich może być korzystne, warto więc poczytać więcej na ich temat. W bazie aplikacji znajdziemy ponad 80 tysięcy różnych produktów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.