r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zebrano fundusze na Broken Sword, powstanie Beneath a Steel Sky 2

Strona główna Aktualności

Twórcy sagi Broken Sword liczyli na wsparcie fanów i nie zawiedli się — na realizację The Serpent's Curse, kolejnej odsłony przygodówkowej serii, zebrali w serwisie Kickstarter blisko 800 tysięcy dolarów, czyli niemal dwa razy tyle, ile planowali. Co prawda do okrągłego miliona zabrakło, a od tej kwoty deweloperzy mieli zacząć myśleć o kontynuacji innego kultowego projektu — Beneath a Steel Sky, ale zadowoleni i tak postanowili zrobić część drugą.

Jak tylko zakończą się prace nad nowym Broken Sword, cała para pójdzie w powrót do niezapomnianego świata przyszłości, poznanego po raz pierwszy w 1994 roku. Ucieszył nas poziom zainteresowania kontynuacją Beneath a Steel Sky w ostatnim czasie i obecnie przyglądamy się pomysłom na projekt, za który wieźmiemy się zaraz po wydaniu The Serpent's Curse — zapewnia Revolution Software. Zapowiedziano od razu edycje gry dla Windowsa, Lunuksa, OS X, iOS, Androida, a niewykluczone są również odsłony konsolowe tytułu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.