reklama

Zebrano fundusze na Broken Sword, powstanie Beneath a Steel Sky 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Twórcy sagi Broken Sword liczyli na wsparcie fanów i nie zawiedli się — na realizację The Serpent's Curse, kolejnej odsłony przygodówkowej serii, zebrali w serwisie Kickstarter blisko 800 tysięcy dolarów, czyli niemal dwa razy tyle, ile planowali. Co prawda do okrągłego miliona zabrakło, a od tej kwoty deweloperzy mieli zacząć myśleć o kontynuacji innego kultowego projektu — Beneath a Steel Sky, ale zadowoleni i tak postanowili zrobić część drugą.

Jak tylko zakończą się prace nad nowym Broken Sword, cała para pójdzie w powrót do niezapomnianego świata przyszłości, poznanego po raz pierwszy w 1994 roku. Ucieszył nas poziom zainteresowania kontynuacją Beneath a Steel Sky w ostatnim czasie i obecnie przyglądamy się pomysłom na projekt, za który wieźmiemy się zaraz po wydaniu The Serpent's Curse — zapewnia Revolution Software. Zapowiedziano od razu edycje gry dla Windowsa, Lunuksa, OS X, iOS, Androida, a niewykluczone są również odsłony konsolowe tytułu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało