r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Życzenia Świąteczne 2.6.3

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu

Życzenia Świąteczne to aplikacja oferująca gotowe życzenia na różne okazje, np. z okazji imienin lub urodzin, na Dzień Matki lub Ojca, ślubne, a także na święta: także na Wielkanoc lub na Boże Narodzenie.

Program działa w bardzo intuicyjny sposób. Gdy go zainstalujemy, na ekranie głównym wyświetlą się kategorie, według których pogrupowane są życzenia. Wchodząc w wybraną, wyświetli się lista dostępnych życzeń. Każde z nich można dodać do ulubionych oraz udostępnić za pomocą Facebooka, Twittera lub wiadomości SMS. W ustawieniach programu można stworzyć podpis, dzięki czemu skopiowane życzenia trafią do wybranego programu od razu z podpisem, który ustaliliśmy. Jeśli zaś chcemy wybrać życzenia zupełnie losowo, wystarczy kliknąć ikonę kostek do gier, widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Ten ruch sprawi, że aplikacja sama zaproponuje jedne z dostępnych życzeń. Z kolei w dolnej części ekranu znajdziemy zakładkę z życzeniami oznaczonymi jako ulubione, a także wyszukiwarkę treści.

r   e   k   l   a   m   a

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, płacąc jednorazowo ok. 3 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.