Adventure Cube ikona

Adventure Cube1.0

AndroidGryZręcznościoweAdventure Cube
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adventure Cube to gra zręcznościowa na Androida, wyprodukowana przez popularne studio Ketchapp. Propozycja jest w sam raz dla osób, które lubią sprawdzić w boju swój refleks.

Pomysł na grę jest prosty. Sterujemy kostką po planszy zbudowanej z kwadratowych pól, a scenerię oglądamy z lotu ptaka. Przesuwamy kostkę w prawo lub w lewo, pamiętając jednocześnie, że plansza za nami stopniowo się zapada. Dlatego ruchy należy wykonywać szybko, bo nasza kostka może wpaść w przepaść i zakończymy turę, a zabawę trzeba będzie toczyć od nowa. Na naszej drodze spotkamy sporo przeszkód, np. dziury w planszy lub wystające klocki, a także opadające elementy. Bliższe spotkanie z każdą z przeszkód również przerwie grę, dlatego trzeba manewrować i zwinnie, i szybko. Im lepiej będzie nam szło, tym więcej punktów będziemy zdobywać. Dostaniemy je za przechwycenie z planszy złotych kostek, które mają sporą wartość w rozgrywce, bo pozwolą wymienić naszą kostkę na inne figury, np. na klocki Lego. Warto dodać, że w grze wyświetlają się reklamy, ale płacąc ok. 10 zł możemy je wyłączyć.

Gra Adventure Cube współpracuje z usługą Gry Google Play. Dzięki temu wyniki rozgrywki możemy zapisywać w google'owej chmurze, a także rywalizować ze znajomymi z naszych kręgów w Google+.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKetchapp
Liczba pobrań80
Data aktualizacji4 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Adventure Cube ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)