Affinity Designer dla Windowsa już stabilny i 20% tańszy

Affinity Designer dla Windowsa już stabilny i 20% tańszy

Affinity Designer dla Windowsa już stabilny i 20% tańszy
20.11.2016 14:49

Graficy i projektanci mogą świętować. Affinity Designer dla Windowsa jest już stabilny. Ceniony program do grafiki wektorowej, który podbił serca pracujących na Macach, dojrzał i można już mówić, że jest programem wieloplatformowym. Użytkownicy Windowsa mogą pobrać wersję próbną, sprawdzić działanie programu, a także kupić komercyjną wersję i spokojnie korzystać z niego w pracy.

Afinity Designer nadaje się do wielu rzeczy, gdzie w grę wchodzą kształty wektorowe. Świetnie sprawdzi się przy projektowaniu grafik na strony, ikon, logotypów czy ilustracji. Warto zaznaczyć, że został przeniesiony z systemu macOS z dbałością o szczegóły, więc na Windowsie można liczyć na identyczne funkcje i taką samą, imponującą szybkość działania.

Obraz

Premiera stabilnego Affinity Designera dla Windowsa to oczywiście powód do świętowania. Dlatego też program można kupić 20% taniej niż, niż będzie wynosić jego zwykła cena. Do tego będzie można zgarnąć darmowy pakiet Grade Kit, pełen różnych materiałów pomocniczych, które przydadzą się przy projektowaniu stron i elementów interfejsów.

Obecnie Affinity Designer dla Windowsa kosztuje 30 funtów, 40 dolarów lub 40 euro. Po zakończeniu promocji będzie kosztował 40 funtów, 50 dolarów lub 50 euro, Grade Kit zaś 58 dolarów.

[vimeo=http://vimeo.com/172731032]Jeśli ktoś jeszcze nie czuje się przekonany, przypomnę kilka kluczowych cech Affinity Designera. Znajdziemy tu kompletny zestaw narzędzi do edycji grafiki rastrowej i wektorowej, z możliwością pracy na warstwach i zarządzaniem kolorami (RGB, CMYK, LAB, Pantone i ICC). Podczas pracy można powiększać obraz niemal w nieskończoność (10 milionów procent), a przy każdym z widoków można wybrać także szablon dla urządzenia mobilnego. Podgląd pikseli może działać w trybie standardowym i „Retina” dla ekranów HiDPI. Narzędzia tekstowe pozwalają pisać z wykorzystaniem stylów i umieszczać teksty na ścieżkach. Można także wykorzystywać symbole, z obsługą wielu wersji i symbolami zagnieżdżonymi.

Affinity Designer obsługuje wiele formatów plików, w tym SVG, EPS, PNG, PDF/X i całkiem nieźle PSD. Historia operacji w projekcie nie ma limitu rozmiaru i jest zapisywana razem z plikiem, co pozwala cofnąć zmiany w dowolnym momencie pracy. Ponadto interfejs programu pozwala skonfigurować własne skróty.

Na koniec przypominam, że na Windowsie możecie już testować betę Affinity Photo. W naszej bazie programów znajdziecie wersję testową Affinity Designera dla Windowsa i dla macOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)