AirRivals na weekend

AirRivals na weekend

Redakcja
16.09.2011 18:54, aktualizacja: 23.03.2012 18:42

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy AirRivals - multiplayerową strzelankę SciFi stanowiącą połączenie RPG z elementami gry akcji.

Pierwszym krokiem jest wybór własnego Geara czyli statku powietrznego, który będziemy pilotować. Do wyboru są 4 wersje, gdzie każda z nich posiada odmienne właściwości bojowe, I-Gear - to typowy myśliwiec do walki w powietrzu, B-Gear - specjalizuje się w bombardowaniu zarówno z ziemi jak i z powietrza, M-Gear - pomaga w regeneracji innych maszyn bojowych oraz A-Gear - ziemno-powietrzna forteca mogąca być zarówno czołgiem, działem naziemnym czy obiektem ruchomym atakującym z powietrza.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("airrivals360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 144, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"airrivals-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20110916184033.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/airrivals-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/airrivals-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/airrivals-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/airrivals-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); O wszystkich poszczególnych predyspozycjach statków dokładnie informują nas nie tylko czytelne wykresy i tabele, ale również sympatyczna asystentka, która swoim miłym głosem objaśnia na bieżąco wszystko to, co powinniśmy wiedzieć podchodząc do tytułu po raz pierwszy. Służy nam ona swoją pomocą również w dalszej części gry.

Następnym, niezbędnym krokiem jest wybór nacji, różnią się one od siebie statkiem matką, mapami oraz wyglądem miasta. Bez względu na to jakiego wyboru dokonamy nasze szanse na dalsze powodzenie są takie same. Jeśli to nasz pierwszy kontakt z tytułem to zalecamy skorzystanie z krótkiego tutoriala, który przy pomocy rzecz jasna naszej asystentki, pozwoli szybko poznać główne tajniki pilotażu.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim wykonywanie specjalnych poleceń otrzymywanych w górnej części ekranu. Polegają one na pokonaniu konkretnej liczby mechanicznych potworów, pszczół, statków nieprzyjaciela lub też zdobyciu konkretnych przedmiotów umożliwiających w późniejszym czasie dalszą rozbudowę naszego statku. Po wykonaniu każdej z misji mamy możliwość skorzystania ze specjalnego Inwentarza, gdzie możemy uzupełnić amunicję i dozbroić naszego Geara. Najlepsza jednak zabawa zaczyna się wraz z ukończeniem 11 układu, kiedy to możemy zmierzyć się bezpośrednio z innym graczem lub też przystępując do jednej z frakcji wziąć udział w prawdziwej batalii, w której może walczyć nawet do 200 graczy, po 100 na każdą z frakcji.

Grę AirRivals można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję niezależnego, ale świetnego Bastiona, a także tytułu akcji zapatrzonego ciut w Diablo - Crimson Alliance. Ponadto zapowiadamy restart uznanej serii firmy Capcom, czyli DmC - Devil May Cry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (29)