Alien Arena 2011 na weekend

Alien Arena 2011 na weekend

Redakcja
12.08.2011 23:37, aktualizacja: 12.08.2011 23:57

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Alien Arena 2011 - najnowszą edycję znanej, posiadającej miliony fanów na całym świecie, darmowej gry FPS. To bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawanych tytułów w świecie darmowych FPSów.

Począwszy od 2004 roku, kiedy gra została upubliczniona po raz pierwszy i to w wersji beta, pozycja przeszła przez szereg modyfikacji i usprawnień. Tegoroczna odsłona to nie tylko usprawniona rozgrywka prezentująca się lepiej pod względem graficznym, ale również ulepszony silnik programu, co przekłada się na jeszcze płynniejszą i przyjemniejszą zabawę.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Twórcy w dalszym ciągu starają się odchodzić od dawnego, lekko komicznego charakteru produkcji idąc w stronę czegoś mroczniejszego, poważniejszego, nawiązującego bardziej do współczesnych shooterów chociaż nadal utrzymanego w atmosferze połączonego retro science-fiction rodem z Quake-a z futurystycznym środowiskiem Unreal Tournament.

Gra choć z założenia przeznaczona głównie do rozgrywki grupowej wyposażona została również w tryb singleplayer. Nie zabrakło również pozostałych form rozrywki takich jak Deathmatch, Team Core Assault, All Out Assault, Capture the Flag, Duel czy Cattle Prod.

Zasady rozgrywki również pozostały bez zmian. To nadal nastawiona na multiplayer strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Korzystając z dostępnego arsenału broni, bez względu na to w którym trybie gry się znajdziemy, staramy się jak najskuteczniej zadać rany przeciwnikowi dbając jednocześnie o utrzymanie możliwie wysokiego własnego wskaźnika życia i energii.

Każdy, kto w przeszłości miał styczność z tytułami pokroju Quake czy Unreal Tournament, z pewnością poczuje się tutaj jak w domu.

Grę Alien Arena 2011 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi takich przyszłych hitów jak Dishonored od ludzi odpowiedzialnych za Deus Ex, Thief czy Half-Life 2, polskiego Sniper: Ghost Warrior 2, a także niezwykle efektownej strzelanki Bodycount.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)