Alienware Area-51 – komputer dla graczy zamknięty w niezwykłej obudowie

Alienware Area-51 – komputer dla graczy zamknięty w niezwykłej obudowie

Alienware Area-51 – komputer dla graczy zamknięty w niezwykłej obudowie
01.09.2014 12:18, aktualizacja: 01.09.2014 22:08

Jeśli ktoś chciałby kupić komputer do gier, który prezentuje się równie niesamowicie jak Mac Pro od Apple, to w ofercie firmy Alienware znajdzie model Area-51.

Urządzenia Alienware powinien kojarzyć każdy gracz. Z pewnością większość chciałaby mieć jakiś model z logiem tego producenta. Firma Alienware zajmuje się między innymi produkcją laptopów i komputerów stacjonarnych, przeznaczonych do bardziej zaawansowanych czynności, w tym też do grania w najnowsze gry. Urządzenia Alienware oprócz bardzo wydajnych podzespołów oferują też atrakcyjny wygląd, sprzęt tej firmy prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Najnowszy komputer Area-51 wyróżnia się nawet na tle obecnych komputerów stacjonarnych tego producenta.

Obraz

Komputer Area-51 został zamknięty w nietypowej bryle. Obudowa tego modelu Alienware oprócz tego, że wygląda naprawdę ciekawie, to dobrze odprowadza ciepło. Dzięki takiemu kształtowi dostęp do portów umieszczonych z tyłu będzie znacznie wygodniejszy, wystarczy, że obrócimy komputer. Nie straci on wtedy na atrakcyjnym wyglądzie, jak ma to miejsce w przypadku większości innych stacjonarek. Dodatkowo możemy go dosunąć do ściany nie martwiąc się o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Alienware - The Area-51 Desktop (2014)

Producent wyposażył ten model w bardzo wydajne podzespoły, bez problemu uruchomimy wszystkie nowe gry w wysokiej rozdzielczości. We wnętrzu znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Intel Core i7 czwartej generacji, maksymalnie do 32 GB pamięci RAM DDR4 oraz dysk SSD i HDD, a rozmieszczenie elementów w obudowie pozwala na zamontowanie do trzech kart graficznych. Z komputerem Area-51 będzie dostarczone odpowiednie oprogramowanie - Command Center 4.0, które pozwoli monitorowanie pracy poszczególnych podzespołów i ich podkręcenie, a także na zmianę koloru oświetlenia obudowy.

Mimo iż ceny tego komputera jeszcze nie znamy, to podejrzewamy, że z pewnością nie będzie niska. Niestety prawdopodobnie na zakup nowego modelu Area-51 będą mogli pozwolić sobie tylko nieliczni gracze. Nowe urządzenie od Alienware idealnie pokazuje, że komputer dla graczy może wyglądać naprawdę świetnie i nie musi być zamknięty w zwykłej, prostokątnej obudowie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)