Alior Bank pokazuje stan konta z innych banków. Nowość w Alior Online

Alior Bank pokazuje stan konta z innych banków. Nowość w Alior Online

Alior Bank wprowadza nowość w bankowości online, fot. Getty Images
Alior Bank wprowadza nowość w bankowości online, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
28.05.2020 16:59, aktualizacja: 28.05.2020 18:22

Alior Bank rozszerzył możliwości swojej bankowości internetowej o opcję wyświetlania informacji o finansach z innych kont użytkownika – tych, które zostały założone w obcych bankach. W efekcie, w bankowości Alior Online można od teraz sprawdzać swój stan konta z konkurencyjnych banków, w tym Millenium czy ING. Wyświetlanie samego stanu konta to jednak nie wszystko.

Nowa funkcja pozwala bowiem na ten moment wyświetlać nie tylko dostępne środki, ale także historię danego rachunku. Użytkownik, który chce skorzystać z takiej możliwości, musi zalogować się do swojej bankowości Alior Online, a następnie dodać zewnętrzne konta z poziomu zakładki Pulpit. Wiąże się to rzecz jasna z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na działanie usługi AIS.

Alior Online oferuje od dziś nową funkcję, fot. Alior Bank.
Alior Online oferuje od dziś nową funkcję, fot. Alior Bank.

Na tę chwilę w Alior Banku można w ten sposób wyświetlić informacje o kontach z 6 innych banków. Obsługiwane są konta założone w następujących bankach:Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Pekao S.A., PKO BP, mBank,Millennium Bank.

Alior Bank nie jest pierwszym bankiem, który wprowadził tego typu funkcjonalność. Wcześniej z podobnego udogodnienia mogli już korzystać na przykład klienci Banku Millenium, gdzie taka opcja pojawiła się jeszcze w styczniu.

Mobilna aplikacja Alior Banku na Androida oraz na iOS-a jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)