ALLPlayer 6.3 – nowa wersja odtwarzacza mediów to nie tylko zgodność z Windows 10

ALLPlayer 6.3 – nowa wersja odtwarzacza mediów to nie tylko zgodność z Windows 10

ALLPlayer 6.3 – nowa wersja odtwarzacza mediów to nie tylko zgodność z Windows 10
30.07.2015 17:19

ALLPlayer jest jednym z najpopularniejszych odtwarzaczymultimedialnych w naszym kraju – a jego najnowszą wersję autorzyreklamują jako w pełni kompatybilną z najgłośniejszym ostatniosystemem operacyjnym w naszym kraju. Lista nowości w oznaczonymnumerkiem 6.3 ALLPlayerze na kompatybilności z Windows 10 naszczęście jednak nie kończy, użytkownicy wcześniejszych wersji„okienek” też coś tu dla siebie znajdą.

350139948265072577

Nowa wersja odtwarzacza wprowadza integrację z aplikacjąNapisy24.pl,służącą do automatycznego pobierania napisów z Sieci do filmówi seriali. Dodano też możliwość sterowania przez klawiaturymultimedialne i zwiększono nieco wydajność odtwarzania mediów,szczególnie wideo bardzo wysokiej rozdzielczości.

ALLPlayer - darmowy odtwarzacz filmów i torrentów z napisami.

Skromna zmiana w numeracji, a więc nie powinniśmy spodziewaćsię wielu innych zmian. Zachowano praktycznie wszystkiedotychczasowe wyróżniki programu, tak więc wciąż w ALLPlayerzeobejrzymy darmowe filmy z serwisów VOD i posłuchamy stacjiradiowych. Dla zwolenników sieci P2P wciąż też pozostała opcjaprzeciągania plików .torrent na okno odtwarzacza, wskutek czegoALLPlayer zacznie odtwarzać wysiewane przez BitTorrenta multimedia.

Nową wersję odtwarzacza w wersji dla Windows pobierzecie znaszej bazyoprogramowania. Fanów programu może zainteresować takżewersjana Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)