Amazon – polski sklep już za kilka tygodni? Mobilne aplikacje już przetłumaczono

Amazon – polski sklep już za kilka tygodni? Mobilne aplikacje już przetłumaczono

Amazon – polski sklep już za kilka tygodni? Mobilne aplikacje już przetłumaczono
18.09.2017 16:10, aktualizacja: 18.09.2017 16:55

Kolejny krok w kierunku rozwoju usług Amazonu w Polsce został właśnie podjęty. Najnowsza wersja mobilnej aplikacji Amazonu przynosi obsługę języka polskiego. W założeniach ma to zapewnić wygodniejszy dostęp do milionów produktów poprzez strony Amazon. To jednak nie koniec, bowiem Amazon może na dobre zagościć w Polsce, stając się groźnym rywalem dla Allegro.

Polski język do tej pory był dostępny wyłącznie na stronie Amazon.de w przeglądarkach internetowych. Nie mogliśmy jednak korzystać z polskich wersji aplikacji mobilnych, skierowanych na Androida i iOS-a. Jak poinformowaliśmy powyżej – właśnie się to zmieniło. W końcu korzystanie z mobilnych aplikacji będzie wygodniejsze, a zmiana jest jak najbardziej godna odnotowania, bowiem to właśnie mobilne aplikacje zapewniają najlepszy dostęp do oferty Amazonu z poziomu smartfona.

350204526822975425

Po zalogowaniu się do nowej wersji aplikacji zobaczymy przetłumaczone przyciski nawigacyjne, strony pomocy oraz informacje na temat dostaw i przesyłek, jak również miliony tytułów produktów. Możliwe, że po aktualizacji potrzeba będzie zmiana języka w ustawieniach aplikacji. Oprócz języka polskiego, znajdziemy również dostęp do zakładki z najlepszymi ofertami produktów dostarczanymi do kraju. Jak podaje sam Amazon, do tej pory największym zainteresowaniem w Polsce cieszyła się elektronika konsumencka.

Mimo iż aplikacja jest już w języku polskim, to wciąż korzystamy ze strony Amazon.de. Możliwe, że się to zmieni, zwłaszcza, że Amazon ma być coraz bardziej zadowolony z obecności na naszym rynku. Rzecznik prasowy Amazon, Marzenia Więckowska, informuje, że Chcemy, aby produkty oferowane na naszych stronach były dostępne dla Polaków, którzy coraz chętniej nie tylko kupują, ale także sprzedają poprzez Amazon. Obecnie współpracuje z nami już 7 200 tutejszych przedsiębiorców. Dzięki tej kooperacji docierają oni do setek milionów klientów na całym świecie!

350204526823172033

Kwestia pojawienia się Amazonu w Polsce, to już nie pytanie „czy tak się stanie”, ale „kiedy to się stanie”. Amazon coraz bardziej zainteresowany jest Polską, od kilku lat wchodząc powoli na nasz rynek..

Obie aplikacje znajdziecie w naszej bazie. Aplikacja w wersji na Androida nazywa się Amazon Shopping, a na iOS-a to po prostu Amazon.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)