Any.Do 4: świetny organizer mobilny w końcu ma kalendarz

Any.Do 4: świetny organizer mobilny w końcu ma kalendarz

Any.Do 4: świetny organizer mobilny w końcu ma kalendarz
11.05.2017 15:52

Any.Do to świetna aplikacja do planowania czasu i układania zadań, znana też z estetycznego i dobrze przemyślanego interfejsu. Po dzisiejszej aktualizacji jest jeszcze lepsza – pojawił się w niej wbudowany widok kalendarza, w którym można planować zadania i wydarzenia w powiązaniu z datami.

Kalendarz w Any.Do nie różni się od tego, co znajdziemy w innych aplikacjach. Można tu dodawać wydarzenia i przypomnienia o zadaniach do wykonania, planując w ten sposób dzień co do godziny. Do dyspozycji mamy widok kolejnych dni oraz całego miesiąca. Co ważne, z Any.Do można korzystać samodzielnie lub z innymi użytkownikami – w pracy, z rodziną i ze znajomymi. Przy zadaniach można dodawać notatki, nagrania dźwiękowe, prowadzić dyskusje, a nawet załączać pliki.

Na systemie iOS Any.Do ma kalendarz od zeszłego roku i integruje się z kalendarzami dostępnymi w iCloud i na urządzeniu. Na Androidzie zaś nowa wersja Any.Do może pracować z kalendarzami dostępnymi w innych aplikacjach. Ponadto Any.Do dobrze współpracuje z asystentkami głosowymi: Siri i Alexą, wykorzystując własną sztuczną inteligencję do komunikacji z nimi, planowania czynności i powiadomień. Oczywiście wszystkie dane synchronizują się z chmurą Any.Do i są dostępne w przeglądarce i w rozszerzeniu do Chrome'a niemal natychmiast. Any.Do jest bowiem znana z błyskawicznej synchronizacji danych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ciekawym dodatkiem jest „Any.Do Moment” – tryb, w którym można spokojnie przejrzeć wszystkie zaplanowane na dany dzień zadania i wykonać akcje związane z nimi. Po uruchomieniu Any.Do Moment mamy czas na wykonanie wszystkich telefonów, oznaczenie zakończonych zadań jako wykonane, czytanie zaplanowanych artykułów i tak dalej.

Przy okazji warto wspomnieć, że Any.Do może też działać kontekstowo i polecać prezenty czy usługi w okolicy, ale usługa pobiera za to dodatkowe opłaty.

Aplikacja Any.Do jest całkowicie darmowa na iOS-a i Androida, ale ma kilka płatnych dodatków. Można na przykład kupić możliwość zmiany koloru interfejsu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)