Any.DO – lista zadań Any.DO – lista zadań

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Any.DO pozwala na tworzenie listy zadań, lepszej organizacji rzeczy do zrobienia. Aplikacja ta to jednak nie tylko lista zadań synchronizująca się z dodatkami dostępnymi do przeglądarek, ale również zarządzanie grupami, planowanie i kalendarz.

Po uruchomieniu aplikacja umożliwia zalogowanie się poprzez już istniejące konto email, lub też wykorzystanie konta Facebookowego. Możliwa jest także synchronizacja z listą zadań Google. Podstawowe zadanie Any.DO to dodawanie kolejnych pozycji w liście zadań do wykonania. Te mogą być dzielone na kategorie w ramach utworzonych przez użytkownika folderów, a także oznaczane jako ważne. Możliwe jest także dodania do każdego z zadań przypomnienia na określony dzień i godzinę, które spowoduje wyświetlanie stosownego powiadomienia. Zadania mogą również zawierać własne notatki tekstowe, użytkownik może je również współdzielić z innymi osobami poprzez podanie nazwy kontaktu lub skorzystanie z technologii NFC. Wykonane zadanie może został łatwo oznaczone jako wykonane poprzez gest przekreślenia. Użytkownik może ponadto szybko wyczyścić listę z ukończonych zadań za pomocą gestu potrząśnięcia.

Dodatkowy moduł aplikacji pozwala na zaplanowanie całego dnia, przypominając o poszczególnych zadaniach i stanowić podręcznego asystenta. Aplikacja oferuje także pobranie dedykowanego kalendarza. W ustawieniach użytkownik może zmienić motyw aplikacji, włączać pasek powiadomień i reakcje na nieodebrane połączenia. Any.DO jest udostępniany za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Udostępnia również widgety do umieszczenia na pulpitach, które wyświetlają zadania do wykonania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!