r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Any.DO – lista zadań

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Aplikacja Any.DO pozwala na tworzenie listy zadań, lepszej organizacji rzeczy do zrobienia. Aplikacja ta to jednak nie tylko lista zadań synchronizująca się z dodatkami dostępnymi do przeglądarek, ale również zarządzanie grupami, planowanie i kalendarz.

Po uruchomieniu aplikacja umożliwia zalogowanie się poprzez już istniejące konto email, lub też wykorzystanie konta Facebookowego. Możliwa jest także synchronizacja z listą zadań Google. Podstawowe zadanie Any.DO to dodawanie kolejnych pozycji w liście zadań do wykonania. Te mogą być dzielone na kategorie w ramach utworzonych przez użytkownika folderów, a także oznaczane jako ważne. Możliwe jest także dodania do każdego z zadań przypomnienia na określony dzień i godzinę, które spowoduje wyświetlanie stosownego powiadomienia. Zadania mogą również zawierać własne notatki tekstowe, użytkownik może je również współdzielić z innymi osobami poprzez podanie nazwy kontaktu lub skorzystanie z technologii NFC. Wykonane zadanie może został łatwo oznaczone jako wykonane poprzez gest przekreślenia. Użytkownik może ponadto szybko wyczyścić listę z ukończonych zadań za pomocą gestu potrząśnięcia.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowy moduł aplikacji pozwala na zaplanowanie całego dnia, przypominając o poszczególnych zadaniach i stanowić podręcznego asystenta. Aplikacja oferuje także pobranie dedykowanego kalendarza. W ustawieniach użytkownik może zmienić motyw aplikacji, włączać pasek powiadomień i reakcje na nieodebrane połączenia. Any.DO jest udostępniany za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Udostępnia również widgety do umieszczenia na pulpitach, które wyświetlają zadania do wykonania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Any.Do 4: świetny organizer mobilny w końcu ma kalendarz

9
OPROGRAMOWANIE 11.05.2017 | Anna Rymsza

Any.Do to świetna aplikacja do planowania czasu i układania zadań, znana też z estetycznego i dobrze przemyślanego interfejsu. Po dzisiejszej aktualizacji jest jeszcze lepsza – pojawił się w niej wbudowany widok kalendarza, w którym można planować zadania i wydarzenia w powiązaniu z datami. Kalendarz w Any.Do nie różni się od tego, co znajdziemy w innych aplikacjach. Można tu dodawać wydarzenia i przypomnienia o zadaniach do wykonania, planując w ten sposób dzień co do godziny. Do dyspozycji mamy widok kolejnych dni oraz całego miesiąca. Co ważne, z Any.Do można korzystać samodzielnie lub z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.