Aplikacja Biedronka w smartfonach Polaków. Odnotowano miliony pobrań

Aplikacja Biedronka w smartfonach Polaków. Odnotowano miliony pobrań

Aplikacja Biedronka
Aplikacja Biedronka
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
23.09.2022 13:41, aktualizacja: 23.09.2022 14:29

Biedronka chwali się sukcesem swojej aplikacji mobilnej. Choć na rynek trafiła ona całkiem niedawno, bo 30 maja 2022 r., już teraz odnotowała miliony pobrań.

Aplikacja Biedronki cieszy się dużą popularnością. Od momentu premiery, która miała miejsce pod koniec maja, do września pobrano ją już 4 miliony razy ze sklepów Google Play i Apple App Store. Biedronka chwali się, że codziennie przybywa od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy klientów chcących korzystać z aplikacji.

Podstawową zaletą aplikacji Biedronka jest możliwość korzystania z rabatów i ofert specjalnych, które obowiązują w danym dniu. Dużą popularnością cieszy się Shakeomat. Z tej funkcji, która pozwala na znalezienie promocji, korzysta 80 proc. użytkowników aplikacji.

Dodatkową zaletą korzystania z aplikacji mobilnej jest Wirtualna Karta Moja Biedronka. Pozwala ona na zredukowanie ilości plastiku wprowadzanego do obiegu przez sieć sklepów. Aplikację Biedronki możecie pobrać z naszego katalogu. Przygotowaliśmy też szereg poradników, dzięki którym rozpoczęcie korzystania z aplikacji będzie jeszcze łatwiejsze. Dowiecie się z nich:

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)