Apple Event już 18 października. Fani spodziewają się premiery nowych MacBooków

Apple Event już 18 października. Fani spodziewają się premiery nowych MacBooków

Konferencja Apple
Konferencja Apple
Źródło zdjęć: © Apple
Karolina Kowasz
13.10.2021 18:36

Długo oczekiwane wydarzenie Apple zostało w końcu oficjalnie zapowiedziane przez firmę. Pod hasztagiem #AppleEvent na Twitterze zaczęły się toczyć dyskusje na temat oczekiwań fanów marki, spekulacje dotyczące specyfikacji sprzętu oraz niespodzianek, jakie mogło przygotować Apple.

Zgodnie z przewidywaniami, Apple ma zaprezentować nowe MacBooki, zasilane chipami Apple Silicon. W ciągu ostatniego roku firma wypuściła nowe wersje swoich komputerów MacBook Air, MacBook Pro, Mac Mini i iMac, zasilanych przez układ Apple M1. Tym razem jednak nowa generacja Maców ma przynieść sprzęt z kolejną generacją chipa zaprojektowanego przez Apple.

Co ciekawe, wielu fanów marki wyraziło nadzieję, że wraz z nową generacją MacBooków wróci świecące logo, znane z wcześniejszych laptopów marki. Nie wydaje się jednak, żeby miało to mieć miejsce ze względu na dążenia firmy do jak największej minimalizacji sprzętu. To zaś, w połączeniu z dawną wersją loga, mogłoby prowadzić do uszkodzeń matrycy.

Spore oczekiwania dotyczą też nowego chipa, który ma zostać zamontowany w kolejnej generacji Maców. Niezależnie od tego, jaką ostatecznie będzie nosił nazwę, konsumenci liczą, że będzie dużo bardziej wydajny, niż jego poprzednik. Toczące się rozmowy nie omijają także tematu cen, jak wiadomo, zawsze za dużych. Tutaj jednak najwięksi optymiści zakładają, że tanio nie będzie.

Tak samo jak w przypadku poprzednich pokazów Apple, całość będzie można obejrzeć na stronie internetowej marki. Pokaz nowych produktów będzie miał miejsce 18 października, o godzinie dziewiętnastej (10 rano według czasu PDT). 

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)